Hráči Bukovan ani napočtvrté venku nevyhráli, ale tentokráte k tomu měli velmi blízko. Ještě pět minut před koncem vedli 1:2, ale penalta domácích nakonec rozhodla o dělbě bodů.
Heřmanice - Bukovany 2:2 (1:1)
Za příjemného počasí se v sobotním dopoledni odehrálo okresní derby, v kterém měli v prvním poločase herní převahu domácí, aby se to ve druhé půli obrátilo.
První vážnější šanci zápasu měl domácí Hemmer, ale jeho střela šla mimo. Hosté se k nebezpečnějším střelám dostávali jen sporadicky.
Domácí otevřeli skóre ve 30. minutě, když Komárek propálil míč mezi dvěma hráči – 1:0.
Dvě minuty před koncem hosté vyrovnali ze standartní situace (autorem byl Samek) a ve druhém poločase se začínalo odznova – 1:1.
Jak už bylo řečeno, iniciativu převzali hosté, ale ze začátku to bylo bez vyloženějších šancí.To se změnilo v 70. minutě, kdy Bukovany zásluhou křídelní hry (podle domácích zásluhou neodmávaného ofsajdu) otočili skóre – 1:2.
O remízu se nakonec zasloužil dravý Zátka, který byl ve vápně faulován a Kašpar nařízenou penaltu proměnil – 2:2.
Rozhodčí: Neugebauer. Žl. k.: 2:2. Diváci: 60.
Heřmanice : Votava – Cereňuk, Tschervenka, Kašpar, Augusta – Pavlas (50. Varga, 62. Věchet), Kowalik, Hemmer, Frolík – Zátka, Komárek (46. Hájek).