Vloni v téhle době okupovala Skalice horní příčky tabulky a i když o tom představitelé klubu nechtěli mluvit nahlas, ve skrytu duše doufali v jarní boj o postup do divize.
Ten nakonec nepřišel, jaro týmu vůbec nevyšlo a někdo by si mohl myslet, že tahle „deka“ jakoby na týmu ležela doteď.
Skalice - Český Dub 0:4 (0:0)
Jenže z loňského kádru zůstali vlastně jen Martínek, Svoboda a Knytl, z čehož vyplývá, že nový trenér Milan Bubla měl před sebou těžký úkol sestavit dohromady tým, který by hrál pro tento rok klidný střed tabulky.
Do klidného středu schází Skalici nějakých čtyři, pět bodů a při prozatimní vyrovnanosti tabulky to po dvou kolech nemusí být nesplněné přání.
Hodně ale samozřejmě záleží na přístupu hráčů. „Nedisciplinovanost mých hráčů mě v dnešním zápase velmi zklamala,“ říká trenér Milan Bubla.
Tou nedisciplinovaností míní trenér i dvě obdržené červené karty (Martínek a Knytl).
Výsledek mohl být klidně jiný, kdyby se domácím podařilo proměnit dvě velké šance na začátku utkání, ale jak Bílý, tak Hanoušek nebyli schopni své možnosti dotáhnout do konce.
„Utkání by se v tu chvíli vyvíjelo jinak a tím nechci snižovat kvalitu soupeře. Prohráli jsme si to sami. Hráči si neplnili své povinnosti.“


Skalice: Svoboda – Horyna, Martínek, Vohnoutka, Heřmánek – Flek (77. Merenus), Knytl, Kazan (60. Hlavinka), Holub – Bílý (69. Winzig), Hanoušek. Trenér Milan Bubla.


Skalice nyní zajíždí do Železného Brodu. „Musíme teď hlavně zapracovat na psychice.“

Další zprávy z regionu najdete zde