Staré Splavy přišly o výhru dvě minuty před koncem

HEŘMANICE - Prestižní českolipské derby v rámci krajské fotbalové I. B třídy mezi třetími Heřmanicemi a druhými Starými Splavy skončilo smírně 1:1.

22.10.2007 1

Druhý gól. Tři branky inkasoval starosplavský brankář Halgaš (vpravo) ve Cvikově. Ten druhý po Smetákově střele a dorážce Brenna (vlevo).Foto: Foto Deník/ Jaroslav Marek

Prestižní českolipské derby v rámci krajské fotbalové I. B třídy mezi třetími Heřmanicemi a druhými Starými Splavy skončilo smírně 1:1. Domácí Sokol vyrovnával v 88. minutě z nařízené penalty, kterou proměnil Kuběj. Hosté šli do vedení v 45. minutě zásluhou Jandače. Rozhodčí Diringer, který proti St. Splavům během zápasu nařídil celkem dva pokutové kopy, vyloučil v samém závěru hostujícího Štikara. Více informací přineseme zítra.

22.10.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

Archeologické muzeum sídlí v budově bývalé městské šatlavy v historickém centru České Lípy.

Historickou podobu Lípy promítnou ve 3D

Kam za sportem na Českolipsku

Kvůli úniku plynu muselo 60 lidí na ulici

Česká Lípa - Hasiči evakuovali panelový dům na sídlišti Sever v České Lípě. Byl zamořený oxidem uhelnatým. Po důkladném vyvětrání se lidé mohli vrátit domů.

Cizinec boural pod vlivem drog a v kradeném autě

Cvikov – Až osmileté vězení hrozí jednatřicetiletému muži z Polska, který pod vlivem drog a s ukradeným autem boural u Kunratic u Cvikova.

OBRAZEM: Rybáři vylovili Horecký rybník ve Stráži

Stráž pod Ralskem - Především kapry, ale i sumce vylovili rybáři během tradičního výlovu z Horeckého rybníka ve Stráži pod Ralskem.