Na stokilometrový „výlet“ do Lomnice jel Oldřichov značně oslaben, a to pouze ve třinácti lidech. „Přesto naším cílem bylo bodovat,“ přiznal trenér Jiří Obrovský. Jeho svěřenci si vytvořili velké množství šancí, ale jejich zakončení nebylo dobré.
Lomnice – Nový Oldřichov 1:1 (0:1)
Už v 8. min. hlavičkoval Šnajdrvind po trestném kopu Satrapy nad. Za minutu prošel Soukup středem hřiště, postupoval sám na bránu, avšak byl faulován. V 11. min. už byl úspěšnější: přímý kop z 20 m zatočil novooldřichovský hráč přes zeď k levé tyči – 0:1.
Do konce přestávky následovaly další šance Jiskry: Satrapa netrefil, Hlavinku vychytal gólman, Stromecký postupoval sám na brankáře, ale trefil jen gólmanovo tělo, a Lehký mířil nad.
„Bylo mi jasné, že se domácí po poločase, který se štěstím přežili, zvednou. Ovšem kdybychom v úvodu druhé půle přidali druhou branku, vyhráli bysme,“ konstatoval kouč Jiří Obrovský a měl pravdu. Přečíslení čtyři na jednoho Lehký opět nezvládl a další šanci nevyužil Stromecký. „Po těchto situacích jsme se začali ze hřiště vytrácet a velmi nepřesnými přihrávkami dostávali soupeře na koně,“ věděl trenér N. Oldřichova. Domácí první šanci ze 70. minuty ještě nevyužili, ale pět minut nato se už radovali. Po rychlém přechodu do útoku přišel centr na volného útočníka, Blažek stačil míč vyrazit, ale na dorážku Benáta z velkého vápna byl krátký – 1:1.
Hosté chtěli zvrátit vítězství na svou stranu, jenže zbytečné vyloučení Veitse v 85. min. jejich snahu přibrzdilo. Přesto ještě v předposlední minutě mohl rozhodnout Stromecký. „Šel znovu sám na brankáře, ale trefil jen boční síť.“ V nastaveném čase byl po druhé ŽK vyloučen Seidl, ale skóre zůstalo nezměněno.
V dalším kole přivítají Novooldřichovští mužstvo z Dětřichova, které doma porazilo Lučany 3:2.
Nový Oldřichov: Blažek – Sysel, Záruba, Seidl, Veits – Lehký, Satrapa, Soukup, Šnajdrvind, Hlavinka – Stromecký. Trenér Jiří Obrovský.

Další zprávy z regionu najdete zde