Po třech porážkách v mistrovských zápasech se konečně dubické ženy dočkaly vítězství.
Dubice - Varnsdorf 1:0 (1:0)
Je však pravda, že tento pohárový soupeř byl zatím v této sezoně nejslabším soupeřem dubických. Avšak nějaké snžiování výsledku není na místě, jelikož domácí hráčky předvedly solidní výkon, který by mohl být povzbuzením do dalších zápasů.
Do první šance se dostala Ševčíková ve 3. minutě, ale střela mířila nad. Hostující hráčky zahrozily z protiútoku, ale jejich střela nemohla brankářku Kožuškovou ohrozit.
Gól přišel už v 9. minutě. Po centru kapitánky Ševčíkové nezaváhala Hanušová – 1:0.
Hostující hráčky se do velkých šancí příliš nedostávaly zásluhou dobré defenzívy domácích. Kvalitní výkon podala Pavla Navrátilová, dobře jí sekundovala Rychnovská a opět byl spoleh na brankářku Kožuškovou, která ve 25. minutě skvěle vyběhla a zabránila tak nebezpečné šanci.
Jinak měly domácí fotbalistky více ze hry a dostávaly se do brankových příležitostí ( 19. hlavička Simmerové, 20. prudká střela Navrátilové, 38. Ševčíkové pohrání si s obranou, 44. Kocsisové nevyužití chyby), jenže koncovka je v tomto zápase zradila.
Hezkou akci předvedly v 58. minutě Kocsisová se Ševčíkovou, ale opět z toho branka nebyla.
Jestliže v prvním poločase byla více ze dvojice útočnic vidět Hanušová, tak ve druhém se do šancí dostávala Simmerová. V 67. předvedla samostatnou akci, která však nedošla gólového zúročení. O deset minut později si skvěle zpracovala míč, ale následná střela mířila do náruče brankářky.
V 85. se po centru Ševčíkové svým důrazem dostala Karolína Navrátilová do možnosti zvýšit skóre, ale opět z toho nic nebylo.
Dubice: Kožušková – Fertigová, Matějčková (25. Loukotová), Navrátilová Pavla, Rychnovská – Kalová (65. Navrátilová Karolína), Ševčíková, Čiháková, Kocsisová – Simmerová, Hanušová (89. Kamínková).

Další zprávy z regionu najdete zde