Hosté se před utkaním netajili tím, že mají chuť na bodový zisk, což se jim podařilo.
Nové Město - Heřmanice 1:1 (0:0)
Trenéru Věchetovi chyběli Augusta,Velecký, Štáfek a Cereňuk a již úvod naznačil, že na mokrém terénu to bude tvrdý boj. Rozhodčí Paldus nasadil přísný metr a kartami nešetřil. Za úvodních 30 minut se čtyřikrát žlutilo a ve 40. min. dokonce domácí Čurda dostal ČK za dva brutální zákroky na agilního Zátku, v rozmezí 5 minut. Ve 28. min. Votava fantasticky zneškodnil střelu Nováka z 10 metrů. Na druhé straně zase nečekanou střelou Hemmer orazítkoval břevno.
Druhý poločas domácí přeskupili řady a i v 10 se hnali do útoku. Votava v brance Heřmanic se měl co činit, ale udeřilo z druhé strany.
Nejhezčí akci utkání založil Kowalik, který vybídl Hemmera krásnou přihrávkou, ten ji vtipně posunul na Zátku, jenž nádherně přeloboval golmana domácích 0:1. Byl to právě heřmanický „snajpr“ Dan Zátka který měl ještě jednu velkou šanci, ale golman domácích byl proti. Hosté se z vedení dlouho neradovali. Necelé 4 minuty po gólu Šindler vyrovnal, když propálil ze 16 metrů vše, co mu stálo v cestě. V 90. min. Hemmer centroval před branku, ale Zátkovi se již nepodařilo hlavou skórovat.
„Jsem spokojen. Citelně nám chyběli Cereňuk a Tschervenka. Zápas jsme mohli jak vyhrát, tak i prohrát. Tým bojoval jako jeden muž a za to klukům patří můj dík,“ uvedl trenér Rudolf Věchet.
Heřmanice: Votava – Věchet, Kašpar, Varga, Pavlas – Komárek, Kuběj, Kowalik, Frolík – Zátka, Hemmer.

Další zprávy z regionu najdete zde