Dorostenci Spartaku Dubnice podlehli v dalším kole I. A třídy domácím Hejnicím o dva góly.
Hejnice - Dubice 3:1 (2:1)
Na těžkém podmáčeném terénu se však hrál 20 minut vyrovnaný zápas. V první šanci se ocitl dubický Stašek po přihrávce od Šedivého, ale jeho střelu vyrazil brankář na rohový kop. A ono „nedáš – dostaneš“ se opět potvrdilo.
Hostující obránci nedokázali zabránit centru z pravé strany do vápna a pro úplně volného hejnického útočníka nebyl problém dorazit míč do dubické sítě – 1:0.
Vyrovnat se podařilo hostům ve 34. minutě. Po faulu na Bečku před šestnáctkou sám postižený zahrával přímý kop a jeho střela skončila v domácí brance – 1:1. Hned po rozehrání však Hejnice opět skórovaly. Kešel nedokázal zabránit centru před pokutové území a úplně volný hráč vymetl šibenici Pětiokého branky – 2:1.
Po změně stran se Dubičtí pokusili o zvrat, ale domácí obrana je do vyložené šance nepustila. Naopak v 75. minutě zastavil Vokál ve vápně nedovoleně hejnického útočníka a jeho spoluhráč z penalty upravil na konečných 3:1.
Branka Dubice: Bečka. Rozhodčí Dytrt.
Sestava Dubice: Pětioký – Kulha M., Kešel, Vokál, Proch R. – Kadlec, Dančo (Bezděk), Bečka, Zelenka – Stašek (Třešňák), Šedivý.
Trenér Dubice Zdeněk Pětioký po zápase nešetřil kritikou: „Škoda té Staškovy první neproměněné šance. A že hned z protiútoku inkasujeme gól? To samé nás postihlo při vyrovnávací brance. Tentokrát nemohu pochválit hru naší obrany, ta byla totiž prostě hrozná… Nechávali jsem domácím útočníkům až moc volného prostoru, naopak naši hrotoví hráči se proti domácí defenzivě nemohli prosadit. Musím přiznat, že Hejničtí vyhráli naprosto zaslouženě. Je vidět, že nejsou na vedoucí příčce náhodou.“