Domácí přivítali na svém hřišti nováčka okresního přeboru TJ Tatran Jablonné v Podještědí, který v minulé sezóně vévodil III. třídě a nepoznal porážku. Proti českolipské rezervě nic nepředvedl. Lípa vyhrála rozdílem dvou tříd.
FK Č. Lípa B – Jablonné 7:1 (4:0)
Úvod utkání již naznačil, kdo bude na hřišti pánem. V 5. minutě Lukáš Zelinka zatáhl míč po pravé straně a přihrál před branku na zadní tyč Pavlu Soukupovi, který dotlačil balón na hrudi do branky – 1:0. O pět minut později založil jeho bratr Miloš pěknou akci, když přihrál Královi, ten zatáhl míč před vápno, všiml si, že gólman hostí je venku z brány, tak jej přehodil – 2:0. V té době domácí soupeře nepustili do žádné nebezpečné akce, ba naopak, sami měli několik šancí, ale zklamala je koncovka. Příkladem je střela Jardy Krále z 25 metrů, která skončila na tyči. Pak přišla krásná akce Fuliera. Tomu v 38. minutě přihrál Bakus ještě na vlastní půlce. Fulier postupoval k půlící čáře a všichni si mysleli, že bude přihrávat. On se však rozeběhl a prošel okolo nich až k k hranici šestnáctky zcela sám neatakován a poté obstřelil vyběhnuvšího gólmana hostí – 3:0. Hosté poprvé zahrozili až ve 40. minutě z trestného kopu Klodnerem, ale gólman Fišer byl na místě. O minutu později se hostům nepodařil odkop od vlastní branky, míč přihráli Bakusovi a ten vsítil čtvrtý gól – 4:0.
Začátek druhé půle domácí trochu vypustili a hosté se na patnáct minut nastěhovali na jejich polovičku. Přesto další gól padl do branky Jablonného. Vše zařídil Dušánek, který z hranice malého vápna netrefil míč tak, jak si představoval, k míči se dostal Šimon a ten skóroval – 5:0. V 57. minutě se hostům nakonec podařilo vstřelit jediný gól utkání. Po trestném kopu se míč odrazil od zdi k jednomu hráči hostí, ten jej poslal M. Brodilovi, který přízemní střelou překonal domácího gólmana – 5:1. Další gól zařídil Šimon po pěkné akci L. Zelinky, který zatáhl míč k vápnu a přihrál šťastnému střelci – 6:1. Skóre uzavřel Miloš Soukup, když zužitkoval přihrávku Dušánka ke střele z hranice vápna – 7:1. Pět minut před koncem se ke Kovačovičovi obrátilo štěstí zády, když z 20 metrů nastřelil pouze břevno domácí branky.
Branky: 5. Soukup P., 10. Král, 38. Fulier, 41. Bakus, 51. a 60. Šimon, 71. Soukup M. – 57. Brodil M. Rozhodčí German st., ŽK 2:2, diváků 35.
FK Č. Lípa B: Fišer – Zelinka D., Fulier, Vokoun, Bakus – Zelinka L., Soukup M., Dušánek, Hajdo – Král, Soukup P. ( Hlaváč, Šimon ).
Jablonné: Bába – Staněk, Nedbal, Dvořák, Kovačovič, Brodil M., Brodil J., Samko, Klodner, Ptáček, Černý.