Před čtrnácti dny ukončil Zbyněk Rampáček své působení v Novém Boru, aby se teď o víkendu opět na Českolipsko vrátil. Tentokrát však v dresu Vratislavic.
Mimoň - Vratislavice 0:0
I díky této posile se Vratislavice mohou na svou defenzívu více spolehnout, což se ukázalo i v tomto zápase. A výsledek napovídá tomu, že i domácí měli navrch v zadních řadách než v útoku. „V zápase dominovaly defenzívy obou mužstev a naopak útoky se neprosazovaly,“ říká trenér domácích Čeněk Holý.
Pro zápas nemohl počítat s Eichlerem a Moučkou, kteří měli pracovní povinnosti a oželet musel i zraněného Holase. „Absence se projevila citelněji, než jsme předpokládali.“ Navíc ještě Šena nastoupil s nedoléčeným zraněním.
V prvním poločase se událo jen šest situací, které stojí za zmínku. V 9. minutě Polák vystřelil z dálky, rána byla tečovaná a brankář jí musel vyrážet na roh.
O pět minut později hosté hlavičkovali těsně vedle. Největší šanci však měli v 16. minutě, kdy domácí chybovali, ale Vratislavice toho nedokázaly využít.
25. minuta patřila mladé mimoňské dvojici Novotný, Sukovatý, ale opět z toho nic nebylo.
Tři minuty před koncem poločasu se dostal do šance Feher, avšak v těžké pozici nedokázal dopravit míč do sítě.
Ve 45. minutě předvedl Polák nejhezčí akci zápasu. Obešel tři hráče a s jeho následnou střelou měl vratislavický brankář problémy.
Druhý poločas kopíroval ten prvý. Defenzíva předčila ofenzívu. Přesto se našly momenty, které mohly vést ke gólu.
V 54. minutě to zkusil zdálky Miler, v 60. se Polák opět pěkně prokličkoval k vápnu hostí (to samé zopakoval v 69.), v 75. vystřelil krásně z dálky Novotný a v 79. se snažil Šena obelstít hostujícího brankáře.
Bohužel pro Mimoň nic z toho neskončilo brankou.
Hosté se také několikrát dostali do nebezpečných šancí a hlavně dvě z nich v posledních deseti minutách jim mohly zajistit tři body.
V 83. minutě trefil jejich hráč břevno z 30 metrů a minutu před koncem řádné hrací doby vratislavický útočník v podstatě sám před Špačkem špatně trefil míč.
„Beru to jako ztrátu dvou bodů, i když popravdě, remíza je zasloužená pro obě strany.“


Rozhodčí: Pekař. Žl. k.:3:3. Diváci: 100.


Mimoň: Špaček – Mikloda, Feher, Polák, Miler – Šena, Šesták, Novotný, Sukovatý – Bártl, Janoušek (78. Vocásek).