K hodnocení podzimní části v divizní skupině B došlo v klubu FC Nový Bor.
„Vedení mužstva konstatovalo, že se nedosáhlo požadovaného umístění v tabulce, i když v porovnání s jarem jsme nastříleli více gólů a méně inkasovali,“ uvedl pro Deník sekretář Jiří Obrovský, který dodal, že nejlepším hráčem byl jednoznačně P. Šafář a hlavními oporami týmu byli Silný, Poledník, Chadraba, Štálík, Kubeš a Szabo. Nejlepším střelcem se stal Holeček (7 branek). Trenér Michael Šimek poté vyzdvihl výborný přístup k fotbalové činnosti Krasnického a Novotného. Na závěr oznámil, že mužstvo zahájí zimní přípravu 8. ledna.
Závěrečné slovo si vzal předseda klubu ing. Jiří Jakoubek „Náš tým na domácím hřišti podával výborné výkony a bavil diváky pohlednými fotbalovými akcemi i krásnými góly. Na druhé straně mi chyběly výraznější výsledky ze hřišť soupeřů, což ovlivnilo, že jsme skončili až na sedmé příčce,“ řekl Jiří Jakoubek. Již delší dobou ho překvapuje, a nejen jeho, že na zápasy novoborského týmu nechodí více diváků. „Asi je to fotbalovým zázemím, které je špatné: budova stadionu i dlouho trvající nevyřešený a neutěšený stav kolem celého areálu.“
Na závěr předseda Jakoubek přítomným hráčům sdělil, že zcela určitě je v jejich silách vybojovat v jarní části lepší umístění.

Další zprávy z regionu najdete zde