VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Funkcionáři oddílů zhodnotili podzimní sezonu

Českolipsko - Okresní fotbalové soutěže ukončily svou podzimní část před dvěma měsíci, proto jsme během této doby oslovili funkcionáře z několik oddílů a položili jim několik otázek.

2.1.2008 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník

Okresní fotbalové soutěže ukončily svou podzimní část před dvěma měsíci, proto jsme během této doby oslovili funkcionáře z několik oddílů a položili jim několik otázek.

  • Panuje spokojenost s umístěním vašeho mužstva? V čem se dařilo a co naopak mohlo být lepší?
  • Kdo byl největší oporou týmu ?
  • Chystáte přes zimu nějaké změny v kádru či v realizačním týmu?
  • Jak bude zimní příprava probíhat?
  • Kterého rozhodčího považujete za nejkvalitnějšího?

 

Robin Jackl, Kunratice

1. Po podzimní části jsme druzí ve III. třídě, takže jsme spokojeni. Oproti loňskému ročníku se nám dařilo venku a je to v konečném účtování znát.
2. Vyzdvihl bych jistotu v podobě brankáře Franty Trče, ale hlavním tahounem byl bezesporu Venda Pyroh.
3. Realizační tým zůstane doufám beze změn a kádr se nám podařilo udržet celý i pro jarní část soutěže. V jednání je příchod Jana Lingera z pražských Měcholup. Důležitý bude návrat našich zraněných opor, Tomáše Zeta a Jakuba Lingera.
4. Tradiční příprava na sněhu, hala ve Stráži p. Ralskem a týden na horách. Ale to až od února, do té doby se o fotbale u nás nesmí mluvit.
5. Jakub Ujka, Pepa Řezáč, Zbyněk Poppr a Karel Miklovič.

Stanislav Havlín, Okna

1. S umístěním spokojen nejsem, protože jsme v pásmu sestupu. Podařilo se nám sice doplnit mužstvo o některé hráče, ale stále zde není kvalita, která by zajišťovala umístění ve středu tabulky. Přínosem je, že se do mužstva dostali i hráči dorosteneckého věku a že je jim dávána příležitost v utkáních. Zlepšit by se samozřejmě měla docházka na zápasy a treninky, i když vím, že to je v dnešní době složité (práce, rodina).
2. Mezi hráče, kteří podávají stálé výkony patří Mádl a Zlatník.Především Petr Mádl se stáva osobností, kterou podle mého respektují všichni hráči. Dobré výkony, i když nepravidelně, podávají Šobek, Svoboda. Především Svoboda je důležitý pro mužstvo počtem branek, které na podzim nastřílel.
3. Kádr chceme posílit o zkušené hráče, kteří by pomohli mužstvu hrát střed tabulky a udržet se v této třídě. Rádi bychom také našli někoho, kdo by pomohl stávajícímu trenéru Líbalovi v jeho práci a zkvalitnil přípravu na jednotlivá utkání.
4. Turnaje se pravděpodobně nezúčastníme, protože je problém v zimním období dát mužstvo dohromady. V zimě jsou tréninky každý týden a několik hráčů odjede na týdení soustředění na hory.
5. Nejkvalitnější rozhodčí je ten, který odpíská zápas, v kterém naše mužstvo zvítězí. Velice si vážím hráčů, kteří se v mladém věku stanou rozhodčími a nechají se každý týden urážet od fanoušků. Z našeho oddílu se rozhodčím stal Jakub Zlatník a já mu přeji ať se mu daří.

Michal Janovský, FK Sosnová

1. Naším cílem bylo udržet se v kontaktu se špicí tak, aby se dalo útočit na postup, takže jsme z našich výkonů zklamáni. Zlepšit musíme především koncovku, díky které jsme ztráceli zbytečně body. Vždyť v každém utkání, které jsme nevyhráli, jsme měli minimálně šest tutových šancí…
2. Nechceme nikoho vyzdvihovat ani hanit, prostě jsme jeden tým.
3. Jsme mladý klub, který si musel všechny hráče koupit z vlastní kapsy, a tak na nákupy dalších hráčů nám nezbývají finance. V realizačním týmu také žádné změny nechystáme.
4. Zimní příprava bude trochu odlišná než před rokem. To jsme hráli turnaj v Mimoni, proto nezbylo moc času na pořádnou fyzickou přípravu. Příprava letos bude probíhat pod taktovkou trenéra Milana Moisela, takže se kluci jistě těší, až dostanou pořádně do těla. Věřím, že do zimní přípravy se zapojí dlouhodobě zraněný Roman Proch a také zranění Zdenka Sameše bude již vyléčené. Tím by pak naše hra mohla dostat nový impuls a třeba se i našim útočníkům začne střelecky dařit.
5. Na rozhodčí si nestěžujeme, někteří jsou lepší a jiní horší, ale když jiní nejsou, musíme brát to, co je.

Tomáš Jindra, SK Noviny

1. S umístěním jsme spokojeni tak na 50 procent. Ze hřišt soupeře jsme dovezli pouze jeden bod, což je špatné, v domácích zápasech se nám dařilo více, prohráli jsme pouze s rezervou Cvikova a získali 16 bodů.
2. Největší oporou byl bezesporu kanonýr Istomín, který vede tabulku střelců IV. třídy.
3. Už poslední kolo se objevil v našem kádrů mimoňský golman P. Marek, který je u nás na hostování do konce sezony.
4. Zimní příprava začíná v lednu v tělocvičně v Zákupech, kde jsme moc spokojení, jezdíme tam už třetí zimní přípravu. Turnaje se zúčastníme v Mimoni na „umělce“.
5. O rozhodčích bych se nerad vyjadřoval..

Roman Falta, Ralsko

1. Spíš než s umístěním jsme spokojeni s bodovým ziskem. Po loňských problémech je to dobré. Špatně je, že dostáváme strašně moc golů, máme nejhorší obranu v soutěži a na tom musíme přes zimu zapracovat.
2. Největší oporou Ralska na podzim bylo to, že se zde vytvořila dobrá parta a hráči hráli jeden za druhého.
3. Určitě odejde Honza Sutr to je 100%věc, určitě bysme chtěli nějaké hráče získat. Zatím je jasný příchod brankaře Lajera z Pertoltic.
4. Zimní přípravu zahájíme v lednu v domácích podmínkách, o účasti na turnaji jednáme.
5. Nechci jmenovat jednotlivce, ale chtěl bych říct, že v podzimních 12 zápasech jsem byl s výkony rozhodčích velmi spokojen a jestli to tak bude pokračovat i na jaře, bude to jenom dobře.

Michal Sup, N. Oldřichov B

1. Nejsem spokojený, kádr má rozhodně na víc.
2. Největší opora je přeběhlík z A–týmu Martin Vitouš (10 gólů), současně největší alibista, protože má na divizi.
3. Změny nechystáme, jsme „vesnický klub“ pro naši vesnici. Ale našli jsme sponzora, tak možná budeme pít už jenom Jaegermeister.
4. Zimní příprava bude probíhat v hale a na kopcích. Zimní turnaje neuznávám, nejsou na umělé trávě k ničemu.
5. Nejhoršího bych věděl, jednoznačně Nešněra, mezi nejlepší patřil Pospíchal a Jánský.

Další zprávy z regionu najdete zde

2.1.2008 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 7 200 Kč

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) Pracovník v sociálních službách. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7200 kč, mzda max. 9000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pečovatel/ka pracující v domácí péči, terénní služba. Akreditovaný kurz Pracovníka v sociálních službách. Řidičské oprávnění sk. B - používání služebního vozidla k přepravě ke klientům., Nabízíme: stravenky, První kontakt emailem nebo telefonicky!. Pracoviště: Kdp sluníčko, Liberecká, č.p. 67, 473 01 Nový Bor. Informace: Radka Svobodová, +420 606 061 165vpracovnídnyod7:00-15:00hod..

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 18 000 Kč

Číšníci a servírky Číšník/Servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Restaurace Na Rybníčku, Staré Splavy, Požadujeme, - spolehlivost, příjemné vystupování, - praxe v restauračním provozu a částečná znalost cizích jazyků výhodou, Plat 15 000,-Kč+ možnost odměn v závislosti na výkonu ( letní sezóna)., Nabízíme práci na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení., Pozice je vhodná i pro absolventy.. Pracoviště: Jarmila jelínková staré splavy, U Rybníčku, č.p. 195, 471 63 Staré Splavy. Informace: Jarmila Jelínková, +420 604 618 409.

Právo - Právo Právník 300 Kč

Podnikoví právníci Právník / Právnička. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 300 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Charakteristika činnosti: zajišťování metodické, konzultační a poradenské činnosti pro orgány města, legislativní zpracovávání návrhů právních předpisů města, koordinování vyřizování stížností, podnětů a petic, koordinování řešení složitějších otázek výkonu přenesené působnosti napříč jednotlivými útvary úřadu, připravování návrhů na uzavření veřejnoprávních smluv, vykonávání věcně a právně složitých agend zřizovatelských a zakladatelských funkcí, Místo výkonu práce:Městský úřad Česká Lípa, Týdenní pracovní doba:20 hodin, Odměna: 300,- Kč/hod., Požadavky: , -vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo a právní věda , -znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád a teorie správního práva, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, -dobrá orientace v právních předpisech z oblasti přenesené působnosti - zejm. na úseku všeobecné správy, pozemních komunikací a dopravy, územního plánování a stavebního řádu, živnostenského podnikání, životního prostředí a správního trestání, -velmi dobré komunikační schopnosti , -výborná znalost práce s MS Office, Uchazeč zašle přihlášku (vč. telefonního kontaktu) v obálce na adresu:, Městský úřad, oddělení personalistiky a mezd, nám. T. G. M. č. p. 1, 470 36 Česká Lípa, nebo stejně označenou obálku předá v podatelně městského úřadu., Lhůta pro podání přihlášky do:24.08.2018 - 12:30 hodin (osobně, poštou). Pracoviště: Město česká lípa, náměstí T. G. Masaryka, č.p. 1, 470 01 Česká Lípa 1. Informace: Hana Málková, +420 487 881 116.

Výroba - Výroba Technici elektronici přístrojů, strojů a 25 000 Kč

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech Konstruktér. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Nový Svět 915, Kamenický Šenov, , Požadavky:, - VŠ vzdělání technického/strojírenského směru, - Výhodou je předchozí strojní praxe nebo zkušenosti s konstrukcí svítidel, - Praktickou znalost některého z konstrukčních programů (2D nebo 3D)- AutoCad, Solidworks, - Znalost MS Office, - Znalost anglického nebo ruského jazyka , , Náplň práce:, - Zpracování technické dokumentace dle zadané koncepce a podkladů, - Tvorba konstrukce svítidla, - Spolupráce s ostatními konstruktéry a dalšími odděleními napříč celou společností, - Plnění zadaných dílčích úkolů v rámci své odbornosti, - Aktivní spolupráce na realizaci nových vzorků, zefektivnění výrobních procesů, standardizaci a unifikaci technologií a konstrukčních řešení. Pracoviště: Preciosa - lustry, a.s., Nový svět, č.p. 915, 471 14 Kamenický Šenov. Informace: Pavel Brzák, +420 488 113 244.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ulice Pod Špičákem v České Lípě bude jednosměrná.
1

Ulice Pod Špičákem bude po opravách jednosměrná

Francouzi se radují z vítězství na MS.
8

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

V Mimoni nahlédnete do světa vědy a techniky

Mimoň - Výstav, kdy je dovoleno dotýkat se exponátů, nebývá mnoho.

Z Jednot a konzumů do hypermarketů a diskontů. Češi zanevřeli na malé prodejny

/INFOGRAFIKA/ Pro paštiku a rohlík do večerky, pro zbytek do chrámů konzumu. V hypermarketech necháváme 46 procent výdajů za potraviny.

Začala výměna oken na radnici v Novém Boru

Nový Bor - V části památkově chráněné budovy radnice na náměstí Míru v Novém Boru začala výměna starých netěsnících oken. Práce, které budou postupně probíhat do konce září ve 4. a 3. patře, nijak neomezí provoz odborů Městského úřadu Nový Bor.

FOTO: Liberecká zoo slaví. Může se pochlubit vzácnými mláďaty

Liberec – Jeden z nejohroženějších velkých savců na světě nebo unikátní odchov ptáka, který „zazdívá“ samičku na vejcích. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT