Čtyřmi zápasy pokračoval fotbalový turnaj Jakub Cup. Odloženo muselo být utkání N. Oldřichov – Šluknov, neboť hráče Jiskry zastihla silná marodka.

N. Bor dorost – Dubice 2:4 (0:1)
K pikantnímu souboji došlo v duelu mezi domácím dorostem a Dubicí, protože v brankách obou týmů se objevili syn a otec Hruškovi. Domácí byli Spartaku vyrovnaným soupeřem, připravovali si i šance, a tak Hruška senior čelil řadě nájezdů. Nakonec přišel v prvním poločase úder na druhé straně. Kouřil vtipně odkryl nedostatek v domácí obraně a Kalina šanci proměnil – 0:1.Ve druhém poločase se domácím podařilo vyrovnat agilním Zifčákem, jenže po hrubkách v novoborské obraně a trefách Gorola to bylo 1:3. Zanedlouho přidal další gól Suněk (1:4) a poslední slovo měli domácí, když Tóth stanovil na konečných 2:4. Rozhodoval Mengr.

Jestřebí – Stružnice 2:5 (2:2)
Stružnice přijela k utkání viditelně nažhavená a první branku vstřelila z pok. kopu (Fletscher). Netrvalo dlouho a penalta se kopala také na druhé straně (Pekárek) – 1:1. Pak se ještě do poločasu trefili Trnečka za Jestřebí a za Stružnici opět Fletscher. Jenže v průběhu druhého poločasu přestalo Jestřebí proměňovat šance, na druhé straně Stružnice excelovala, dávala jeden gól za druhým a mezi 66. a 70. minutou rozhodla na konečných 2:5 (branky Benedikt, Křemen, Linhart). Rozhodoval Kapoun.

Tuhaň – K. Šenov 3:1 (1:1)
Zápas, který měl favorita v podání Kam. Šenova, se změnil v překvapení v podobě výhry Tuhaně. Po několika šancích na obou stranách se jako první prosadil Černý, před pouzou srovnal Mach – 1:1 Druhý poločas byl nejprve v režii Kam. Šenova, který chtěl průběh zápasu strhnout na svoji stranu. To se však nestalo. Tuhaňští podnikali křídelní protiútoky s nebezpečnými centry před branku a tím obranu Šenova zaskočili. Nejprve se trefil Šimon a po něm i Provazník – 3:1. Šenovští zbraně neskládali, ale Heřmánek v brance byl proti změně skóre.

Č. Lípa dorost – Šluknov 4:3 (2:1)
Gólovou přestřelku předvedli dorostenci Č. Lípy se Šluknovem. Vedení se ujali hosté, ale mladíci od Ploučnice brzy srovnali a Čvančara ještě do poločasu zajistil Lípě vedení 2:1. Počátkem druhého poločasu Šluknov vyrovnal brankou Hajduka na 2:2, ovšem odpověď dorostenců na sebe nenechala dlouho čekat a Beránek zvýšil – 3:2. Šluknov se s tím nesmířil a znovu vyrovnal na 3:3. Rychlý a pohledný fotbal pokračoval. Dorostenci se opět ujali vedení gólem Vodrážky na 4:3, a když pak Šluknov nastřelil pouze spojnici, skóre se již nezměnilo.