Předposlední kolo zimního turnaje Jakub Cup přineslo celkem slušnou brankovou úrodu. Postaral se o ni především Františkov, který deklasoval Tuhaň, a Dubice s N. Oldřichovem, jejichž vzájemný zápas skončil těsnou výhrou Jiskry.

N. Bor dorost – Šluknov 0:3 (0:1)
Poměrně vyrovnané střetnutí vyšlo v koncovce lépe pro hosty, kteří v prvním poločase vstřelili jediný gól. A když pak ve druhém dějství přidali další dva, bylo rozhodnuto. Branky: Blažek, Hajduk, Čurgeli. Rozhodčí Mareček.

K. Šenov – Jestřebí 1:1 (1:0)
V zajímavém a vyrovnaném utkání šel do vedení Šenov zásluhou Vl. Juríčka, který je pro mužstvo nepostradatelným hráčem. Šenovští dobře kombinovali a před brankou Jestřebí neustále hrozili. „Omladili jsme kádr, přišli Makoviny, Maixner, Skořepa a Cankař, což jsou mladí a šikovní hráči. A když budou pravidelně chodit na tréninky a zápasy, nemusíme se bát, že bychom z okresního přeboru sestoupili,“ domnívá se Jiří Pavlas, vedoucí mužstva, jehož novým trenérem se stal Radomír Jílek. Po pauze Jestřebí přidalo a zaslouženě vyrovnalo. Branky: Juríček – Maleček. Rozhodčí Mengr.

Františkov – Tuhaň 6:0 (3:0)
Tuháňští tentokrát na svého soupeře nestačili. Františkov byl fotbalovější a potvrdil to i šesti góly. Branky: Mandys 2, Němeček, Tyrlč, Zahradník, Dubský. Rozhodčí Kapoun.


Dubice – N. Oldřichov 2:3 (1:2)
Oba kluby měly starosti se sestavou. Dubice přijela k utkání s 11 hráči, Oldřichov měl o jednoho muže víc. Už v 5. minutě se nepříjemně zranil dubický Škach, jenž po nezaviněném hlavičkovém souboji musel podstoupit šití hlavy. Jiskra hned vzápětí skórovala. Chybnou rozehrávku gólmana Hrušky využil Stromecký, který střelou do prázdné svatyně otevřel skóre. O druhý gól v síti Dubice se postaral v 10. minutě Satrapa. Ve 20. musel kvůli svalovému zranění odstoupit Kouřil, jehož nahradil trenér Jelínek, a tak Spartakovci hráli pouze o deseti. Přesto pět minut před půlí snížili, když se individuálně prosadil Kalina – 1:2. „Jsme rádi, že David po svém dlouhodobém zranění konečně protrhl střeleckou smůlu,“ řekl kouč Jiří Jelínek. Po obrátce zvýšil na 1:3 Heřmánek, ale bojovně naladěná Dubice se nevzdávala a v 80. minutě opět snížila, když se přesně trefil Pětioký. Závěr patřil oslabenému Spartaku, který byl hodně blízko k vyrovnání, jenže své tutovky neproměnili Suněk ani Ráliš. „I o deseti jsme podali nejlepší výkon na turnaji. Takhle jsem kluky bojovat ještě neviděl,“ chválil mužstvo Jiří Jelínek. Rozhodčí Bitala.
Sestava Dubice: Hruška – Byrtek, Kouřil (20. Jelínek), Ráliš, Zahrádka – Kalina, Gorol, Slipčenko, Škach – Suněk, Pětioký.


FK Č. Lípa dorost – Stružnice 1:1 (0:0)
Českolipští nastoupili s několika mladšími dorostenci, kteří si nevedli vůbec špatně. Po bezbrankovém poločase otevřel skóre Čvančara, jenže Dynamu se podařilo v samém závěru střetnutí vyrovnat. Autorem gólu byl Linhart – 1:1. Rozhodčí Mengr.


Šluknov – N. Oldřichov/Skalice 0:4 (0:2)
V dohrávce 5. kola proti Šlukonu nastoupil místo N. Oldřichova tým Skalice. „Odehrát dva zápasy za sebou, to bychom nezvládli, a tak jsme se dohodli, že tento odložený zápas za nás odehraje Skalice, se kterou i společně trénujeme,“ vysvětlil kouč N. Oldřichova Jiří Obrovský. Úvod duelu patřil Šluknovu a jen díky brankáři Svobodovi byl stav 0:0. Šok pro šluknovské mužstvo přišel v polovině I. půle, kdy během dvou minut Skaličtí vedli 2:0, což bylo pro další vývoj klíčové. Ve druhém dějství už diktovali hru svěřenci trenéra Vladimíra Jeníčka, o čemž vypovídá i konečný výsledek 0:4.