K poslednímu přípravnému utkání před dohrávkou v Hodkovicích si českolipská fotbalová rezerva pozvala Tatran Jablonné v Podještědí, který je na druhém místě okresního přeboru, jen na horší skóre, za Jestřebím.

FK Č. Lípa B – Tatran Jablonné 2:0 (0:0)

Hrálo se za pěkného počasí na škvárovém hřišti. Hosté se netajili s tím, že by chtěli béčko konečně ve třetím vzájemném zápase porazit. Jenže českolipští fotbalisté trpělivě čekali na svoji šanci. Ta přišla v závěru utkání.
Hrál se velice dobrý fotbal, který se musel divákům líbit. V českolipské brance se blýskl svými zákroky Burian, který musel zaskočit za Meiera, který se omluvil pro bolesti zad. Během utkání nastřelil Lukáš Zelinka tyč, stejně se vedlo i Královi. Poté nastřelil Fulier břevno. Prvního gólu se Lípa dočkala v 79. minutě, kdy Vokoun hlavou poslal balón za záda Baby – 1:0. V samém závěru utkání se trefil nejlepší domácí hráč Louda – 2:0.
Branky: 79. Vokoun, 90. Louda. Rozhodčí Brych.
FK Česká Lípa B: Burian – Král, Fulier, Vokoun, Dušánek, Soukup M., Horáček, Koštial, Hajdo, Soukup P., Louda (Zelinka D., Zelinka L.).
Jablonné: Baba – Vejškrab, Hetver, Dvořáček, Klodner, Neméš, Černý, Šimon, Ptáček, Pertl (Staněk)