Fotbalisté N. Oldřichova vyhráli zimní turnaj Jakub Cup. Rozhodl o tom závěrečný zápas posledního kola, v němž svěřenci Jiřího Obrovského ml. porazili dorostence Č. Lípy.

N. Bor dorost – Stružnice 1:3 (1:1)
Domácí chtěli v závěrečném zápase předvést co nejlepší výkon. Od začátku hýřili pohybem a důsledným obsazováním soupeře, jenže skóre otevřela ve 13. min. Stružnice, když Merenusova tečovaná střela se štěstím prošla až do sítě – 0:1. Dorostenci odpověděli po půlhodině Kouřilem, ale po změně stran převážil misky vah na svoji stranu jejich soupeř, který pak využil několika okének v novoborské obraně a zaslouženě zvítězil.

Dubice – Tuhaň 8:2 (2:0)
Spartak se v uplynulých kolech trápil hlavně střelecky, ale tentokrát si vše vynahradil. Střeleckou formu našel zejména Suněk, jenž se trefil čtyřikrát. Tuhaň však dlouhou dobu vzdorovala a ještě v 70. min. prohrávala pouze 2:4. „S tímto výsledkem bychom byli spokojeni, ale potom jsme odpadli fyzicky a kvalitně hrající soupeř toho využil,“ řekl Deníku kapitán poraženého týmu Jan Černý. Kouč vítězů Jiří Jelínek poznamenal: „Výsledek nepřeceňuji. Je pravda, že jsme mohli dát víc branek, hlavně v první půli. Ale Tuháň určitě umí zahrát lépe, než v sobotu proti nám.“
Branky: Suněk 4, Gorol, Ráliš, Škach, Kalina – Černý, Šesták.

K. Šenov – Františkov 3:1 (1:1)
Zápas Šenovu vyšel skvěle a po kombinačně velmi vydařeném výkonu zdatného soupeře porazil. Branky: Major, Mach, Steckmeier – Roztočil. Rozhodčí Poppr.

Šluknov – Jestřebí 1:3 (1:2)
V přímém souboji o konečné třetí místo začal Šluknov hodně aktivně a hned v úvodu několikrát nebezpečně zahrozil. Jestřebí se ale brzy vzpamatovalo a v 9. min. šlo do vedení Bangem. Na 0:2 zvýšil krásnou střelou z 20 metrů přímo do šibenice nestárnoucí kanonýr Barvíř. Šluknovu se podařilo ještě do přestávky snížit, po obrátce byl aktivnější, ale jestřebský brankář byl nepřekonatelný. Definitivní pojistku zařídil v 72. minutě Maleček, a tak pohár pro třetí mužstvo turnaje převzal trenér a prezident klubu Pavel Kolář. „Příprava skončila a marodka se nám rozšířila. Barvíř má natržený lýtkový sval a Malečkovi a Pickovi se obnovila zranění. Proč nehrál Zdražil? Protože ho zkouší Mimoň,“ sdělil Pavel Kolář.

Č. Lípa dorost – N. Oldřichov 2:4 (0:2)
Dorostenci se pustili do soupeře s vervou a před brankou Blažka bylo hodně rušno. Chybělo jen lepší zakončení. Pak se prosadil N. Oldřichov. Nejprve si dal vlastence jeden z dorostenců a druhý gól padl před pauzou. Po přestávce jako by začaly Oldřichovu docházet síly a Lípa dokázala dvougólové manko v 73. minutě smazat – 2:2 . I remíza by stačila Oldřichovu k prvenství, proto dorost všchno vsadil na útok a Jiskra náporu jen těžko odolávala. Pak ale přišla parádní trefa Satrapy do horního růžku, a když hned za dvě minuty přidali oldřichovští čtvrtý gól, bylo o novém majiteli nejcennějšího poháru rozhodnuto.