Hodkovice – Arsenal Č. Lípa B 0:6 (0:4)

V úvodu se do první vážnější šance dostali domácí, kdy šel sám na Metelku Hradecký, jenže jej neprostřelil. Hosté odpověděli v 7. minutě prvním gólem, kdy se trefil Kolegar, kterému hlavou přistrčil míč Vodrážka. O dvě minuty později zahrozil Kovařík, ale z trestného kopu poslal míč těsně nad branku. O několik minut později již mířil ze stejné standardky mezi tyče hodkovické branky – 0:2.

Stejně se vedlo ve 23. minutě Finklárovi – 0:3. V té době bylo na hřišti jedno mužstvo – českolipský Arsenal. Vytvořil si řadu šancí, ale gól přišel až v 37. minutě, kdy z rohového kopu našel Kovařík u druhé tyče Žárského a ten v souboji s obráncem propasíroval míč počtvrté za záda nešťastného gólmana Charouska – 4:0. V závěru první půle měli šanci Finklár a Půlpán, jenže domácí gólman jejich šance zlikvidoval.

Do druhého poločasu hosté vstoupili se změnami v sestavě a v úvodu měli několik šancí. Později se do nich dostali i domácí hráči, jelikož Lípa již nehrála s takovým nasazením. Přesto další gól padl do hodkovické branky. Běžela 58. minuta Finklár přihrál pod sebe Švecovi a ten překonal popáté domácího gólmana – 0:5, když se míč odrazil od tyče za brankovou čáru. Poté se blýskl svým zákrokem Metelka, když vychytal nebezpečnou střelu domácího kapitána. Následně musel čelit nájezdu Hradeckého. V další části mohl skóre zvýšit Mikysa, jenže mířil do tyče. O několik minut později stejný hráč našel ve vápně Švece a ten uzavřel svým druhým gólem skóre na 0:6.

Branky: 7. Kolegar, 13. Kovařík, 23. Finklár, 37. Žárský, 58. a 83. Švec. Rozhodčí Paldus, ŽK 2:1, diváků 40.
Arsenal B: Metelka – Pohorský (46. Jantač), Fulier, Kolegar, Rataj (46. Mikysa ) – Finklár, Podolský, Kovařík, Vodrážka – Žárský (46. Švec), Půlpán.