Habartice - Bukovany 1:2 (0:2)
Domácí inkasovali během minuty dva laciné a nešťastné góly a v 11. minutě bylo prakticky rozhodnuto. Nejprve po rohu se míč na vápně odrazil od sudího a nabíhající hráč měl jednoduchou úlohu. A hned nato, kdy domácí vhazovali aut, propadli ve středu hřiště a střelec hostů přešel přes dva beky - 0:2. Domácí se za čtvrt hodiny herně zvedli, začali soupeře mačkat, jenže z pěti vyložených šancí ani jednou neuspěli. Až po přestávce využil trestný kop Závěta, ale další trefy nebyly. Ani ze šance z 90. minuty, kdy domácí hráč hlavičkoval ze dvou metrů do gólmana.
Branky: 47. Závěta - 10. Sedlák, 11. Bárta. Rozhodčí: Černý, ŽK: 0:2, 100 diváků.

Frýdlant - Heřmanice 3:0 (1:0)
Zápas připomínal pouťák starých gard. Hosté se okamžitě ztáhli do obrany a jen vyčkávali. V líném fotbale toho mnoho nepředvedli ani domácí. Frýdlant se přesto ujal vedení, když se Závěta trefil ze 23 metrů „angličanem“. Ve druhé půli se začali Frýdlantští přece jen více pohybovat a měli prakticky stále míč na svých kopačkách. Heřmanice byly zoufalé, domácí však neuměli zakončovat své šance. Až po hodině se Závěta prosadil po rohu hlavou a stejný borec zakončil akci svých spoluhráčů hattrickem. Hosté dohrávali v deseti a po hřišti se ploužili.
Branky: 39., 60. a 72. Závěta. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 4:4, ČK: 74. Varga (Heřmanice), 80 diváků.