Českolipský trenér Pavel Hradiský v tomto utkání vyzkoušel hráče Víta Poura, který oblékal dres FK Litvínov, a zároveň pozval z rezervy Miroslava Fuliera do širšího kádru. Jedná se o odchovance českolipské kopané. Opět dostali šanci hráči ze širšího kádru.

Varnsdorf – Arsenal Č. Lípa 2:6 (0:4)

Úvod utkání nenaznačoval, že by hosté přesvědčivě vyhráli, což naznačil výsledek utkání. Prvních pěti minut se domácí do soupeře pustili bez ostychu a českolipská obrana musela řešit několik nebezpečných akcí.

Poté se hra vyrovnala a hosté se začali prosazovat. Nejdříve dvakrát zahrozil Šimáček, jenže gólmana Vaňaka nepřekonal. To se mu povedlo ve 22. minutě, když Brož poslal centr na Štálíka, který našel před brankou Šimáčka a ten nedal šanci vyniknout domácímu brankáři – 0:1. O dvě minuty později zahodil svoji šanci ke vstřelení gólu domácí hráč Grubhofer, když nastřelil tyč Meierovy branky a následnou dorážku poslal Kotiš nad branku. Z další akce skóroval nejzkušenější hráč Arsenalu Josef Obajdin, který po akci Brože a následného centru Krasnického zvýšil skóre na 0:2.

O tři minuty později se hosté natlačili před soupeřovu branku, kde Šimáček v souboji s obránci zvítězil a poslal svůj tým do třígólového vedení. Z následné akce domácích musel před vlastní brankou zachraňovat Krasnický, když Hyka hledal svého spoluhráče Grubhofera. Ve 40. minutě mohl skóre snížit Baláž, jenže mířil do tyče a z dorážky Grubhofer poslal míč těsně vedle Meierovy branky. O minutu později vstřelil čtvrtý gól Šafář a byla to trefa, s kterou by se mohl chlubit kdejaký hráč prvoligového mužstva. Z třiceti metrů zasáhl břevno tak přesně, že míč skončil za brankovou čárou.

V druhém poločase dali oba trenéři šanci ostatním hráčům. Úvod opět patřil domácím, jenže českolipská obrana fungovala bezchybně. To se nedalo říci o té domácí, příkladem byl centr Šafáře před branku hostí, když Věchet poslal hlavou míč mezi tyče – 0:5. Další šanci zahodil Pour, který trefil gólmana.

Šestý gól vstřelil Holeček po akci dvojice Věchet a Půlpán, kdy posledně jmenovaný našel před brankou Holečka, a ten v souboji s obráncem propasíroval míč za brankovou čáru. V té době hosté polevili v aktivitě, čehož soupeř využil ke snížení skóre. První gól zařídil Baláž, když našel hlavu Grubhofera – 1:6. O tři minuty později vystřelil z dvaceti metrů Kotiš a skóre se měnil ve svůj prospěch -2:6.

Branky: 68. Grubhofer, 71. Kotiš – 22. a 31. Šimáček, 28. Obajdin, 41. Šafář, 53. Věchet, 62. Holeček. Rozhodčí Šťastný, diváků 40
Základní sestava Arsenalu: Meier – Novotný, Fulier, Štálík (23. Krasnický), Šafář – Holeček, Obajdin, Brož, Kovařík – Pour, Šimáček (Půlpán, Rataj, Finklár, Věchet a gólman Chadraba).

Ohlasy po utkání

Pavel Hradiský, trenér České Lípy: „Dobrý výsledek. Hlavně, že si všichni zahráli na dobrém terénu. Nám vyšlo skoro všechno. Využili jsme slabší formy Varnsdorfu, která jej provázela ke konci soutěže.“
Varnsdorfský trenér Zbyněk Busta: „Kluci prodělali týdenní kondiční průpravu, která se podepsala na utkání. Pohyb z naší strany byl špatný. Lípa hrála velice slušně a potrestala nás naší hrou.“