Odčinit nešťastnou porážku 0:1 s Kladnem. To je úkol, který chtějí splnit fotbalisté českolipského Arsenalu dnes vpodvečer na domácím trávníku proti Litvínovu.
„Prohra zamrzela, ale víc mně vadilo, že někteří hráči v utkání nepodali zrovna optimální výkon,“ vrátil se k minulému duelu kouč Pavel Hradiský. I z toho důvodu se dají očekávat změny v sestavě. „Ale moc jich nebude, jedna, možná dvě,“ upřesnil českolipský trenér, který nebude moci počítat s Vlastimilem Ratajem. V úterý na tréninku se totiž srazil při hlavičce se spoluhráčem Petrem Silným a musel do nemocnice. Diagnóza? Zlomená lícní kost!
„Naštěstí Vlasta na operaci nemusel. Má ale nařízený čtrnáctidenní klid,“ podotkl P. Hradiský.

Na otázku, jaká je v týmu před třetím kolem nálada, odpověděl: „Dobrá. Cítím z kluků, že chtějí kladenské klopýtnutí před domácími diváky odčinit.“ A záhy s úsměvem dodal: „Ostatně, vždyť už i ten úterní trénink ukázal, že hráči mají odhodlání zabojovat naplno.“
Utkání Arsenal Česká Lípa – FK Litvínov začíná dnes od 17 hodin na stadionu U Ploučnice. Hlavním rozhodčím je Pavel Hajšman, na lajnách mu budou asistovat Marek Janoch a Tomáš Grimm.