Od prvních minut utkání bylo jasné, že mají domácí více ze hry a tak první gól nedal na sebe dlouho čekat. V 19. minutě přihrál Hladík před vápno Demčenkovi a ten podél gólmana poslal míč do sítě – 1:0. Na 2:0 zvýšil Šimáček, když z pravé strany nedal šanci vyniknout gólmanu hostí Tošnerovi. Hosté poprvé zahrozili až ve 28. minutě Chvátalem, který orazítkoval břevno Chadrabovy branky. Stejně se vedlo i domácímu Šimáčkovi, jenže ten mířil do tyče. Čtvrtý gól zařídila dvojice Malinský s Hladíkem, když posledně jmenovaný prostřelil v brance Tošnera. Z následné akce domácích se blýskl gólman Tošner, když vytáhl tvrdou střelu Demčenka nad břevno. Účet prvního poločasu uzavřel Burian, který z bezprostřední blízkosti prostřelil gólmana – 4:0.

Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu jako první. Domácí hráči hráli kombinační hru, na kterou soupeř nenašel lék. Již v 61. minutě musel gólman Tošner tahat popáté míč z vlastní sítě, to se trefil Picek. O pět minut později zazářila dvojice Hladík a Demčenko. Posledně jmenovaný zužitkoval centr Hladíka ke vstřelení šestého gólu. V následujících minutách zahodil svoji šanci ke vstřelení gólu Šimáček, jenž po druhé v utkání nastřelil tyč branky hostí. Devět minut před koncem po spolupráci s Krasnickým zvýšil skóre Kovařík střelou k levé tyči – 7:0. Nepříjemnou porážku 8:0 pro Krásnou Studánku završil v 90. minutě Šimáček a tak rezerva zaslouženě vyhrála a připsala si tři body. Rezerva Arsenalu zůstává na prvním místě před rivalem z Heřmanic díky lepšímu skóre.

Branky: Šimáček a Demčenko 2, Hladík, Burian, Picek, Kovařík. Rozhodčí: Kafka. ŽK 2:1. 190 diváků. Sestava: Chadraba - Pohorský, Rataj, Picek, Malínský (46. Jantač) - Demčenko, Krasnický, Kovařík, Burian (46. Žárský) - Šimůnek, Hladík (69. Metelka).