V osmé minutě uviděl kapitán domácích Rudínský volného Stehlíka, poslal mu přesnou přihrávku a Stehlík přesnou střelou poslal Cvikov do vedení. Hosté byli rychlým gólem zaskočeni, což se projevilo na jejich předvedené hře. K ohrožení Machačného branky se dostali teprve okolo dvacáté minuty střelou z přímého kopu. Po odehrané půlhodině musel kvůli zranění odstoupit Kotek a na hřiště přišla nová posila z Děčína Vlasák. Ten se po necelých pěti minutách předvedl v nejlepším světle, když zpracoval křížný centr opět od Rudínského, obešel obránce a technickou střelou přehodil bezmocného gólmana Nové Vsi. V druhé půli byli domácí opět lepším týmem, což se projevilo i na změně skóre. Brenn prodloužil na hranici velkého vápna na Vlasáka, který se ani podruhé nemýlil – 3:0. Konečný součet uzavřel hattrickem Vlasák, když zužitkoval přihrávku po souhře Smetáka s Brennem – 4:0

FK Cvikov – N. Ves 4:0 (2:0)

Branky: 37., 67. a 73. Vlasák, 6. Stehlík. Rozhodčí Bím. Diváků: 150.
Cvikov: Machačný – Baláž, Rudínský, Červenka, Bláha, Kotek, Brenn, Bobelák, Smeták, Novotný, Stehlík (Zátka, Chrdle L., Vlasák).