Cvikov – Pěnčín 3:1 (0:1)

Vzápětí však při první akci hostů domácí stoperská dvojice ve velkém vápně zachybovala, útočník Pěnčína se poroučel k zemi a po proměněné penaltě Cvikov prohrával 0:1.
Nováček krajského přeboru se ale rychle oklepal a snažil se nepříznivé skóre vyrovnat, což se mu přes řadu slibných šancí do konce prvního poločasu nepodařilo.

V začátku druhé půle byli o něco lepší hosté z Pěnčína, ale všechny nebezpečné střely zneškodnila opora cvikovského celku brankář Machačný.
Po hodině hry musel Cvikov více otevřít hru, čehož se hosté snažili využít. Rozhodující moment ale přišel v 73. minutě, kdy se po faulu na Bobeláka „vykartoval“ jeden hráč z týmu hostí.
Domácí početní převahy prakticky ihned využili a zesílili tlak, což se jim vyplatilo. V 75. minutě centroval téměř od pravého rohového praporku Kuběj na Brenna, kterého do hry právě poslal trenér ze střídačky, a ten efektně míč posunul Smetákovi, který se nemýlil a vyrovnal.

O dvě minuty později se Kuběj objevil tentokráte na druhé straně hřiště a připravil Brennovi střeleckou pozici, ze které Cvikov poslal do vedení. Domácí celek tři minuty před koncem základní hrací doby ještě zvýšil svůj náskok, když kapitán Rudínský z přímého kopu na hranici vápna prostřelil zeď a přízemní střelou k tyči změnil skóre na konečných 3:1.
„Chtěl bych poděkovat hráčům za dobrý a hlavně bojovný výkon. Jsem velmi rád, že i po obdržené brance v prvních minutách, se nám podařilo zápas otočit, což nám jistě zvedne sebevědomí do dalších zápasů,“ komentoval výkon cvikovských hráčů trenér Miroslav Novotný.