Vítězem šestého ročníku fotbalového turnaje v malé kopané nazvaného Jurčík Cup 2008 a konaného v Doksech se stalo družstvo Boubína. Tým složený z dokských hráčů porazil ve finále Dlouhou Lhotu (Ml. Boleslav) 2:0.
O třetí místo se střetly týmy FIFA 2003 a Fortuna. Prvně jmenovaný tým (opět hráči z Doks) porazil svého soupeře (Mimoň) až na penalty, když v normálním hracím čase nepadla jediná branka.
Turnaje se zúčastnilo 14 týmů složených nejenom z hráčů našeho okresu, ale třeba i z Mladé Boleslavi, Brna a Pardubic. Nejlepším střelcem se stal se sedmi brankami Josef Kunc z Dlouhé Lhoty. Ocenění nejlepší brankař si vychytal Tibor Hrdlička (FIFA 2003). Za nejlepšího hráče turnaje byl označen Hynek Folprecht z vítězného týmu Boubína.
Jak už zmínili v minulém týdnu hlavní pořadatelé Josef Vacek a Zdeněk Horčík, výtěžek z turnaje bude určen na podporu dokské mládežnické kopané. Oba pořadatelé i hlavní sponzor pan Jurčík byli s turnajem spokojeni, i třeba z toho důvodu, že nedošlo k nějakému vážnějšímu zranění.
Spokojenost souvisí i se zápasy dobře vedenými rozhodčími Králem, Germánem a Kapounem. Dodejme, že nejstarším hráčem, který se turnaje zúčastnil, byl 62-letý Jiří Líbal z týmu STS Chvojkovice Brod.