FK Č. Lípa – FK Ústí n. L.
2:0 (0:0)


Od úvodního hvizdu rozhodčího bylo vidět, že lipské svazuje nervozita, přesto poprvé zahrozili oni. V 6. minutě rozehráli rohový kop a na míč si naskočil Košek, jenže gólman Hanzlík jeho hlavičku vytáhl na další roh. O čtyři minuty později zahodil svoji šanci Beránek, když zvítězil v souboji s gólmanem, ale následná střela šla vedle. Pak zahodil gólovou šanci hráč hostí Pokorný, když z vápna přestřelil branku. V další části první půle měli více ze hry hosté, ale nevytvořili si žádnou vážnější šanci. Ta přišla až ve 40. minutě na straně domácích, kdy Beránek šel sám na gólmana, jenže v posledním momentě si míč ukopl a gólman jej chytil.
Úvod druhé půle se vydařil Koželuhovi, když ve 47. minutě poslal míč z trestného kopu do ústecké svatyně – 1:0. O minutu později zahrozil ústecký Zvonek též z trestného kopu, jenže českolipský gólman byl na místě. Pak střílel Pulko z hranice šestnáctky, Řezáč opět byl na místě. Když ani z následných dvou šancí hosté Řezáče nepřekonali, přišel trest v podání druhého gólu, který v 85. minutě po sólu vstřelil Vodrážka střelou z šesti metrů.
Branky: 47. Koželuh, 85. Vodrážka. Rozhodčí Schroter.
Sestava: Řezáč – Jantač, Zimák, Košek, Moravčíka (75. Ješeta), Koželuh, Vodrážka, Mikysa, Švec (60. Harašta), Picek (64. Novák), Beránek (56. Čvančara)
Trenér Bohuslav Najman: „Těžký zápas. První poločas jsme neproměnili šance a ve druhém byli pod neustálým tlakem. Štěstí bylo, že to tam nespadlo. Pak výhru pojistil Vodrážka. Soupeř byl ve 2. půli jednoznačně lepší.“