V prvním utkání s Lomnicí nad Popelkou začali hráči Nového Boru ve vysokém tempu a už ve 2. minutě se po kombinaci Zifčák, Coufal, Šanda ujali vedení. Tento gól domácí hráče na určitou dobu zmrazil, ale s ubíhajícím časem nabírali na aktivitě a začali si vytvářet i slibné šance, které buď zlikvidoval hostující gólman Marek nebo střelci domácích mířili mimo branku.

„V tomto utkání se nám vůbec nedařilo hrát svou kombinační hru a v obou poločasech jsme prakticky jen bránili,“ říká trenér Nového Boru Jiří Suchopárek. V závěru poločasu se obnovilo zranění Kouřila a v 55. minutě se ještě zranil kapitán Coufal. „Hra směrem dopředu byla špatná a tím jsme domácím umožnili zatlačit nás na naši polovinu a vytvářet si šance. S naší hrou jsem nebyl vůbec spokojen. Byl to zatím náš nejhorší zápas, když to srovnám s těmi předešlými.“

Sestava: Marek - Šlajs, Holeščák, Kouřil (45. Stejskal), Kořínek,80.Lebruška),Vomáčka, Šanda, Coufal (55. Zadražil), Zifčák, Třešňák, Dvorský, Blumentritt.

Velkou nepříjemností v druhém zápase s Velkými Hamry bylo v prvním poločase ošklivé zranění domácího brankáře Jana Tománka, u kterého se po lékařském vyšetření v nemocnici prokázala zlomená holenní kost!

Domácí si do poločasu vytvořili několik šancí, které ale nebyli schopni proměnit. Hosté se ujali vedení po proměněném trestném kopu. Za dvanáct minut však Vomáčka vyrovnal. Poté se domácí dostali do vedení po akci Třešňáka se Šandou. Hostům se však podařilo přece jenom vyrovnat, i když to zavánělo postavením mimo hru.