Zahrádeckým katem se stala Dubnice, která dokázala, že je na svém hřišti silná. „V posledních kolech jsme nehráli moc dobře a právě tímhle zápasem to vyvrcholilo. Dubnice vyhrála zaslouženě,“ otevřeně přiznal sekretář klubu František Příhonský.

Zaváhání Zahrádek mohly využít Kunratice, jenže v Zákupech pouze remizovaly, a tak přezimují na stříbrné příčce. Opačné starosti má Tuhaň, ale také tři třináctibodové týmy před ní. Už i proto bude jarní sezona hodně zajímavá.

Dubnice – Zahrádky 6:0 (2:0)

Domácí hráči podali výtečný výkon a klidně mohli zvítězit i vyšším rozdílem. Branky: Novák, Šimon Vít, Bartoň, Peřina Marek, Závodský Marek, Němec. Rozhodčí Janouch.

SK Sosnová – Dobranov 2:4 (0:3)

Dobranovu zcela jasně patřila I. půle, po přestávce se hra vyrovnala, ale domácí mužstvo na remízu nedosáhlo. Branky: Musil (PK), Kodera – Mikoláš 3, Kulhánek O. Rozhodčí Zlatník.

Polevsko – Holany 1:3 (0:2)

Polevsko neproměnilo v 10. minutě pokutový kop a Holany následně potrestaly dvě chyby domácích zadáků. Ve druhém poločase bylo Polevsko lepším mužstvem a svůj tlak zúročilo gólem na 1:2. Hosté pak náporu se štěstím odolali a deset minut před koncem po brejkové situaci do otevřené obrany rozhodli. Branky: Elich – Mikra 2, Bečvařík. Rozhodčí Štrébl.

Zákupy – Kunratice 2:2 (0:1)

Ve vyrovnaném utkání se sice ujali vedení hosté, ale Zákupy dokázaly během úvodních minut druhého poločasu díky dvěma gólům Tomáše Březiny, utkání otočit. Kunratice nicméně v závěru srovnaly a braly bod. Ten je však evidentně neuspokojil. Vzhledem k ambicím a silnému kádru neskrývaly zklamání. Branky: Tomáš Březina 2 (1 z PK) – Piroh (PK), Viktora. Rozhodčí German.

Lindava – Cvikov B 4:2 (2:1)

Branky: Sukovatý, Havlas Pavel, Havlas Petr, Novák. Rozhodčí Mareček.

Tuhaň – Okna 1:4

Doksy B – FK Sosnová 3:1