Staré Splavy – Hodkovice n. Mohelkou 4:1 (3:0)

„Body jsou hezký, výsledek je hezký, ale bohužel jsme nenavázali na herní projev z minulých utkání,“ říká trenér domácích Kamil Šourek.
Staré Splavy se dostaly do vedení ve 20. minutě, když Chlumecký zahrával roh a Habel hlavou přesně usměrnil míč do sítě. Stejným způsobem se Habel trefil i podruhé a to ve 30. minutě po centru Šinera. Na 3:0 zvýšil do poločasu Chlumecký po nahrávce Pergla.

Čtvrtý gól přidal hlavou Pergl, když zužitkoval přímý kop Jelínka. Hosté zkorigovali výsledek na 4:1 v 78. minutě. V zápase padlo tedy hodně branek, ale mohlo jich být klidně i více. „Byl to festival zahozených šancí,“ dodává Kamil Šourek.

Rozhodčí: Brož. Hrálo se bez žlutých karet!
Staré Splavy: Halgaš – Miler (60. Vidner), Jelínek, Treutner, Štikar – Pergl, Balvín, Zdich, Habel – Šiner (63. Vaněk), Chlumecký.

I. B třída Západ

13. kolo: Frýdlant-Česká Lípa B 1:4, St. Splavy-Hodkovice 4:1, Jablonné-Bukovany 2:1, K.Studánka-Rozstání 2:1, Chrastava-Heřmanice 0:1, Nové Město-Valtimov 2:1, Habartice-Rynoltice 3:0.

1. Česká Lípa B  12 11 1 0 43:6  34
2. Heřmanice  12 11 1 0 42:16 34
3. St. Splavy  12  7 2 3 33:17 23
4. K.Studánka  12  7 0 5 24:27 21
5. Jablonné  12  5 2 5 29:25 17
6. Rozstání  12  5 2 5 25:25 17
7. Nové Město  12  5 2 5 16:23 17
8. Chrastava  12  4 1 7 14:23 13