Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na LCD televizor. Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, kteří obdrží pamětní tričko a sázkovou poukázku Fortuna v hodnotě 100 Kč.
Fortuna liga začíná tipovanými zápasy, které se odehrají 16. a 17. srpna. Takže první kupon se objevuje stránkách našich novin už dnes 12. srpna. Celkového vítěze budeme znát po třináctém kole, jež je na programu 1. a 2. listopadu.
Pravidla soutěže zůstávají stejná, proto neváhejte a hrajte! Společně s celkovým vítězem oceníme další dva nejúspěšnější hráče. Druhý v konečném pořadí získá Set top box, třetí míč Adidas EURO 2008 a sázkovou poukázku od Fortuny v hodnotě 1000 Kč.

Jak tipovat?

Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Českolipský deník, Škroupovo náměstí 139), nebo tradičních sběrných míst Fortuna ligy Deníku (Jablonné v Podještědí, Zákupy, Mimoň, Doksy).
Na internetu na www.denik.cz (vyhledejte Českolipský deník a tipujte – ale až po úvodním zaregistrování a přidělení čísla).
První hlasování se musí provést pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. emailovou adresu).

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu, nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.
Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. U vybraného zápasu hráči vyplní poločas a konečný výsledek Supertrefy, která rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.

Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz nebo na www.fortunaliga.cz.
Uzávěrka kola je vždy v pátek do 14 hodin.
Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek nebo tipování na internetu je každý pátek do 12 hodin (většinou ve vybraných místech již ve čtvrtek – jak bylo i v minulých ročnících). U kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko odeslání.