Frýdlant – Jablonné v Podještědí 2:4 (1:1)

Hosté si od začátku vytvořili územní převahu, kterou korunovali ale až ve 28. minutě po kombinaci Richtr, Vojtíšek, Hetver – 0:1. O dvě minuty později mohl zvýšit Černý, když šel sám na brankáře, který ale předvedl dobrý zákrok.
Domácím se podařilo vyrovnat v poslední minutě prvého poločasu, když dotáhli do konce brejk – 1:1.
V 50. minutě obešel střídající Nemeš několik obránců a jeho následný oblouček „a la Poborský“ skončil na břevně, odkud se odrazil k Hetverovi, který se trefil přesně – 1:2. Tři minuty na to, už to bylo 1:3 po akci Hetver, Černý, Richtr.

Další zvýšení skóre přišlo v 73. Tentokrát už se Černý tváří v tvář brankáři nemýlil. Domácí začali útočit v devíti hráčích a vytěžili z toho dva pokutové kopy, z nichž proměnili jen jeden.
„Dnes jsme zahráli velice dobře v obraně i v ofenzívě,“ říká trenér hostí Jaromír Hetver. „Většinu zápasu jsme měli pod kontrolou. Jeli jsme si sem pro bod, ale nakonec máme tři. Chtěli jsme i smazat manko v tabulce pravdy. Co se týká rozhodčího, pískal velice dobře.“

Branky: 45. Čejka, 76. Stejskal (pen) – 28., 50. Hetver, 53. Richtr, 73. Černý.
Rozhodčí: Brož. Diváci: 80.
Jablonné v Podještědí: Závůrka – Vejskrab, Svoboda, Klodner, Brodil – Ptáček, Šimon, Richter, Černý – Vojtíšek (48. Nemeš, 88. Valeš), Hetver. Trenér Jaromír Hetver.