Hattrick pro Slipčenka

Heřmanice - Heřmanicím se proti Novému Městu povedl vstup do utkání, když v 10. minutě odkopl hráč hostí míč na nohu Stehlíkovi a ten šanci využil – 1:0.

29.10.2008 3

Fotbalisté HeřmanicFoto: Deník/Jaroslav Marek

O dvě minuty později připravil Hemmer branku pro novice v heřmanickém dresu Slipčenka Roberta – 2:0. V tu chvíli se zdálo být utkání pouze otázkou skore. „Ale pak jsme nepochopitelně vyklidili střed hřiště, nepřesně si přihrávali a hosté toho využili k mírné převaze. Naštěstí toho i přes některé šance nevyužili,“ říká trenér domácích Jiří Jelínek.

Ve druhé půli se Heřmanice zlepšily a opět Slipčenko R. využil šanci, kterou mu hostující obránci nabídli nepřesným odkopem. Hostům se sice v 55. minutě povedlo snížit po střele zblízka na 3:1, jenže v 62. postupoval od půlky hřiště sám na brankaře Zdražil, který nezištně nabídl hattrick v tandemu s ním běžícímu Slipčenkovi – 4:1. Hráče Nového Města pak už domácí do žádné vážnější šance nepustili, naopak ještě přidali pátý gól, po přesném pasu M. Kotka mladšího na hlavu Zátky – 5:2. Zajímavostí je, že v domácím dresu nastoupili dva otcové se svými syny.

Rozhodčí: Kadlec. Utkání sledovalo 50 diváků. Heřmanice: Řezáč - Slipčenko M., Suněk, Kotek ml., Štáfek - Čonka, Kowalik, Stehlík, Kotek st. (20. Zátka) - Hemmer (60. Zdražil), Slipčenko R. (85. Hájek).

I.B třída Západ

12. kolo: Česká Lípa B-St. Splavy 3:2, Hodkovice-Jablonné 1:8 , Bukovany-K.Studánka 4:0, Rozstání-Chrastava 4:2, Valtinov-Habartice 2:1, Rynoltice-Frýdlant 3:2.

Hejtman Půta zasedl do lavice poslanecké sněmovny, je to ale jen dočasně

Kandidáti na prezidenta debatovali ve vlaku se studentama z Gymnázia Jateční.
1 27

Studenti vyzpovídali uchazeče o Hrad. Nejvíce je přesvědčil Jiří Drahoš

Florbalisti Lípy utrpěli na zimním stadionu nečakaný debakl

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ – Ani stovky fanoušků z řad českolipských školáků v úterý dopoledne nepomohly florbalistům FBC Česká Lípa v dalším utkání Superligy.

Jaroslava Mevalda dnes pohřbí s vojenskými poctami

Albrechtice v Jizerských horách - Pohřeb českého válečného veterána Jaroslava Mevalda se koná dnes, ve středu 22. listopadu v kostele v Albrechticích v Jizerských horách s vojenskými poctami.

Zkontrolovali čtyři tisíce lidí na neschopence, udělili i sankce

Liberecký kraj – Za první tři čtvrtiny roku zkontrolovali v kraji pracovníci České správy sociálního zabezpečení 4066 lidí na neschopence.

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

O návrh kuchyně a jídelny nás tentokrát požádala paní Kolodějová, jejíž domek je teprve ve fázi stavby. To je nejvyšší čas zvážit, jak prostor uspořádat, vybavit a barevně sladit, aby vše vyhovovalo nejen majitelčiným přáním, ale aby byla samotná kuchyně praktická a příjemně se v ní vařilo.