Druhým kolem pokračoval zimní fotbalový turnaj v Novém Boru. Pořádnou „dardou“ skončil nedělní zápas pro fotbalisty z N. Oldřichova, kteří dostali tucet gólů od Jestřebí. Ostrými pálila i Dolní Libchava proti Sosnové, osm branek v síti účastníka III. třídy je toho důkazem.

D. Libchava – SK Sosnová 8:1 (2:1)

V úvodní desetiminutovce se hrál vyrovnaný fotbal, ale vzápětí udeřilo Losem – 1:0. V 19. minutě přidal druhý gól Šiner a deset minut nato sosnovský Valenta kontroval na 2:1. Gólový účet druhého poločasu načal Šiner a hned potom se do střelecké listiny zapsali ještě Los, Durdil 2x, Jandač a Lebduška.

FC Nový Bor dor. – Stružnice 2:4 (2:0)

Druhé utkání připadlo na domácí dorostence, kteří začali velice dobře. Již v první minutě vybojoval míč Třešňák a krásným lobem dal úvodní gól. Ve 4. minutě se postaral o druhou branku Zifčák a vypadalo to, že si novoborští mladíci připíší další tři body.

„Druhé dějství se jim ale nepovedlo. Nejprve se zranil brankář a pak přišlo několik okének v obraně a soupeř trestal,“ sledoval zápas novoborský sekretář Jiří Obrovský. Nejprve stružnický Linhart snižil na 2:1, poté Křemen ze dvou nařízených pokutových kopů otočil skóre na 2:3 a brankový účet uzavřel Brejcha – 2:4.

Heřmanice – Dubice 4:2 (2:0)

Favoritem prestižního zápasu, kde proti sobě nastoupilo několik bývalých a současných hráčů Dubice včetně trenéra Jiřího Jelínka, byly Heřmanice. V jejich dresu se na postu stopera objevil Roman Leitner. „Byl zde na zkoušku, protože zřejmě přijdeme o Suňka, který se připravuje s Novým Borem, a stopera nutně potřebujeme,“ přiznal exdubický kouč Jiří Jelínek. „O výsledky na turnaji nám až zas tolik nejde, ale pravdou je, že před tímto utkáním jsem hráčům řekl, že Dubici musíme porazit,“ usmál se J. Jelínek.

Sokol ještě pět minut před závěrečným hvizdem vedl o čtyři branky, ale závěr patřil Spartaku, který využil toho, že Heřmaničtí prostřídali sestavu, a korigoval stav na 4:2. Branky: Zdražil, Kotek M. st., Slipčenko, Stehlík – Podrazil, Louda. Rozhodčí Mengr.

Skalice – Bukovany 2:1 (0:0)

Zpočátku měly více příležitostí Bukovany, ovšem brankář Hnízdil byl pozorný, stejně jako pak na opačné straně gólman Podešva. Druhý poločas začala Skalice náporem s řadou šancí (Satrapa, Lehký), jenže nic z toho. V 68. minutě dostal Satrapa pěknou přihrávku a i jeho zakončení bylo parádní (1:0).

Ten samý hráč ještě v 76. minutě zvýšil na dvougólový rozdíl, což se ukázalo jako rozhodující. Bukovanští totiž pět minut před koncem proměnili penaltu (Bárta) a při závěrečném tlaku byli blízko k vyrovnání. Štěstí ale stálo při Skalici. Rozhodčí Mareček.

Nový Oldřichov – Jestřebí 2:12 (1:7)

Přestože jde jen o přípravu, takový „nářez“ Oldřichovští asi už dlouho nezažili. „Oni se snažili, hodně běhali, ale to bylo všechno. Navíc proti zkušenému Jestřebí hráli až příliš otevřený fotbal a doplatili na to,“ postřehl Jiří Obrovský. Branky: Satranský 2 – Švec 3, Hraník 3, Neuman 2, Pekárek 2, Picek, Ješeta. Rozhodčí Bitala.