Šňůra vítězných zápasů se zastavila na čtrnácti

Košťálov - „Mohli jsme mít tři body, nemáme nic,“ konstatuje trenér Doks Milan Bubla. Reaguje tak na skutečnost, že hosté ještě v 62. minutě vedli 0:2.

2.9.2008

Fotbalisté Doks.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Košťálov – Doksy 3:2 (0:1)

Od začátku měly Doksy navrch a potvrdily to v 16. min utě gólem Švermy, který dostal dobrou přihrávku od Gabriela – 0:1.
Poté se hra vyrovnala a i domácí se začali dostávat do šancí.
Hostům se podařilo zvýšit skóre hned po začátku druhého poločasu, když se opět trefil Šverma. Nahrávačem mu byl tentokrát Cenger – 0:2.
V 62. minutě odpískal rozhodčí přísnou penaltu, kterou domácí hráč proměnil – 1:2.

„Tenhle gól posadil domácí na koně,“říká Milan Bubla. Další gól nenechal na sebe dlouho čekat. V 66. už to bylo 2:2, když domácí hráč využil skrumáže před Blažkovou brankou.
V 67. minutě mohl Kolařík vrátit hostům vedení, jenže nastřelil jen tyč.
79. minuta přinesla třetí gól, když domácí zahrávali přísně nařízený trestný kop. Standartní situaci předcházela červená karta pro Svatého.
Doksy tak přerušily šńůru 14ti zápasů bez prohry.

Branky hostí: 16., 47. Šverma.
Rozhodčí: Diringer, Kafka, Foret.
Doksy: Blažek – Cenger, Vágner, Vaňátko Martin, Zajkr – Malich (45. Kolařík), Švec, Šťastný (85. Horčík), Jurčík – Gabriel (60. Svatý), Šverma.

2.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Kvůli nakloněnému kmenu vánoční jedle na Mírovém náměstí se vedení radnice rozhodlo o odstranění stromu kvůli bezpečnosti. Ráno zde začínají Vánoční trhy.
4

Poryv větru naklonil v Jablonci jedli. Hrozilo, že se vánoční strom zřítí

Osobně vyzvednout nový exponát přijela do českolipského Fehreru starostka Nového Oldřichova Marcela Novotná.
4

Němce nadchlo muzeum. Nyní mu darovali starou stříkačku

Příběh nemocné Terezky vyvolal velkou vlnu solidarity

Česká Lípa – Dobročinná akce na pomoc nemocné dívence z Chlumu, vynesla 30 000 korun. Pomůže i Večer plný dárků, který na pátek chystá florbalový klub.

Policisté počtvrté vybrali nejlepšího okrskáře Libereckého kraje

Liberecký kraj – Zvítězil Jan Horáček z Příšovic.

Jan Rázl z Nového Boru se stal mistrem ČR ve čtyřhře

Liberec, Nový Bor - Tři medaile získal novoborský sportovec Jan Rázl, který hájí barvy Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci na mistrovství České republiky jednotlivců kategorie do 13 let, jehož se v Harcově zúčastnilo celkem 88 žáků a žákyň.