„Z každého vstřeleného gólu mám radost, a když to týmu pomůže k zisku bodů a je to v zápase, kde jde o poslední krok k postupu, je moje radost o to větší,“ řekl Deníku sympatický fotbalista Ondřej Rašín.
Jak jste oba své góly viděl?
První střela se mi povedla. Zkouším to při trénincích a vyšlo mi to i v tomhle utkání, přes hráče a za tyč. Těžko se to chytá i našim gólmanům. (úsměv) Při druhé brance jsem měl štěstí, že se míč dostal po centru z pravé strany až ke mně, měl jsem čas si míč zpracovat a zamířit. Gólman šel proti a pod břevnem bylo místo. Jsem rád, že jsem to trefil.
Bylo znát, že druhá branka mužstvu hodně pomohla.
Ano, uklidnila nás a soupeře donutila ještě víc otevřít hru. Pak jsme dali ještě další dva pěkné góly a předvedli pár hezkých akcí. Kdyby byl konečný výsledek ještě vyšší, nikdo by se nedivil.
Co pro vás postup znamená?
Je to vždycky krásná věc, které si zvlášť cením. Zažil jsem to s Českým Dubem do divize, tedy ještě v dorosteneckém věku, ve Slovanu Liberec B z divize do ČFL, pak v Čáslavi do ČFL a teď tady v Lípě do divize. Jsou to okamžiky, na které se nezapomíná, a cenné zkušenosti. Přál bych to každému. Je to odměna za celoroční tvrdou práci.
Dá se říct, že vám osobně se v letošní sezoně docela daří. S deseti góly jste zatím nejlepším střelcem mužstva.
Ano, tenhle rok byl pro mě pozitivní, vyhýbala se mi vážnější zranění a měl jsem i trochu toho střeleckého štěstí. (úsměv) Jsem rád, že jsme to zvládli tak, jak jsme si přáli a že jsem mohl být u toho. A taky doufám, že to nebyl poslední postup, který jsem zde zažil.