Domácí začali opatrně ze zajištěné obrany a tentokrát hned od úvodního hvizdu rozhodčího Karla plnili trenérovy pokyny. Do hry se vrátil na místo stopera Martínek, takže cítili v zádech jistotu, ale s ubíhajícím časem se začali prosazovat i v útočné fázi. Dobrým pohybem a důrazem si vypracovali i brankové příležitosti. Hlavně trestný kop Janošece, mířící přesně do šibenice, vyškrábl cvikovský gólman s vypětím všech sil. Až přišla 35. minuta, na levé straně se uvolnil Pipek a otevřel skóre. Výbornou šanci si ještě v závěru poločasu vypracoval Matys, ale zaváhal a poté přestřelil, takže se šlo do kabin za jednobrankového vedení domácích.
I v průběhu druhé půle pracovala obrana čekolipských na jedničku a nepustila soupeře do výraznější šance. A prosadila se i útočná řada. Nejdříve ve 49. minutě zahrávali domácí rohový kop, Hlávka hlavičkoval do břevna, odražený míč trefil brankáře a zapadl do sítě. Skóre uzavřel v 69. minutě Grabowski, který vybojoval míč na brankové čáře a z ostrého úhlu trefil přesně.
„Duel mě uspokojil jak výsledkově, tak částečně i herně. Obrana pracovala bez výraznějších chyb a soupeře nepustila na dostřel své svatyně. Záložníci se v úvodu trochu hledali, ale nakonec se prosadili i střelecky. Za výkon musím kluky pochválit, i když stále je co zlepšovat, “ hodnotil utkání spokojený trenér Václav Vávra.
Loko Č. Lípa - Cvikov 3:0 (1:0)
Loko:
Kubínek - Martínek, Malý, Janošec, Folprecht, Vokněr, Volejník, Hlávka, Pipek, Matys, Horáček (Trs, Grabowski, Kosťun, Zelenka).