Lučany – Stráž p. Ralskem 1:5 (1:1)

Skoro celý první poločas se hrálo bez branek. Ve 38. minutě ale přišla chyba v obraně hostů a Lučany ji potrestaly – 1:0. Hned o minutu později vrátil však jazýček vah zpět do rovnováhy Horáček, kterého poslal skvělou přihrávkou do úniku Jurka. Druhou půli začaly Lučany velkým náporem. Už minutu po přestávce musel Svoboda nadvakrát hasit nebezpečí z kopačky Dočekala. Chvíli poté vykopával míč z brankové čáry Černý. Drtivý nápor Lučan vyvrcholil v 58. min., kdy na centr vyskočil nejvýše obránce Vokuš a hlavou nedal Svobodovi šanci. O tři minuty později to bylo už 3:1. Opět hlavou se trefil Dočekal.

Hosté mohli v 65. minutě dát kontaktní gól, když se v gólové šanci ocitl Mitaš. Brankář Kotyk ale jeho střelu chytil. Šance Stráže se definitivně rozplynuly po faulu Uhreckého. Následovala penalta, kterou bezpečně proměnil Beránek – 4:1. V 88. minutě ještě dovršil prohru Stráže Čech.

Branky: 38. a 88. Čech, 58. Vokuš, 61. Dočekal, 77. Beránek – 39. Horáček. Sestava: Svoboda – Kaňkovský, Šindelář, Roll, Věchet, Jurka, Černý, Kelbl (Vinš), Mitaš (Peřina), Uhrecký (Pošva), Horáček.