Bez stabilních hráčů loňské sestavy Špačka, Fehera, Vocáska a Šestáka se pokusili Mimoňští přivézt nějaký bod ze Sedmihorek, které v minulém ročníku neuhájily divizi.
Sedmihorky - Mimoň 3:0 (1:0)
Do branky musel za potrestaného Špačka nastoupit Michálek. „I přes tři obdržené branky, podal velice dobrý výkon,“ řekl nový trenér Mimoně Čeněk Holý.
Na útočnou fázi už takový spoleh nebyl. „Chyběla finální přihrávka. V podstatě jsme vůbec branku Sedmihorek neohrozili.“
První poločas skončil 1:0, když domácí vstřelili branku ve 25. minutě. „Kdyby to vedení bylo ale větší, vůbec bychom se nemohli divit,“ nehledá trenér výmluvy.
Důležitým momentem druhého poločasu bylo vyloučení Poláka v 74. minutě. V rychlém sledu za sebou pak domácí vstřelili dvě branky (78. a 80). Autorem obou byl Staněk.
„Domácí byli lepší po celý zápas a vyhráli zaslouženě. Po celé utkání kontrolovali hru a dobře kombinovali.“
V příštím utkání se mimoňští v domácím prostředí utkají v místním derby s Českou Lípou. Utkání to bude pro Mimoň o to těžší, že Česká lípa také prohrála a další porážku si už nemůže dovolit. Ale to samé platí pro Mimoň.
Mimoň: Michálek – Šiška (74. Foubík), Švehla (80. Štefanec), Polák, Mikloda – Sukovatý, Novotný, Eichler, Konopiský – Bártl (74. Janoušek), Holas. Trenér Č. Holý.

Sport není to jediné co by Vás mohlo zajímat - další zprávy z regionu najdete zde