Hodkovice – Mimoň B 4:2 (3:1)

Jako první se střelcky prosadily Hodkovice, i když ve 2. a 12. minutě šel Hejl sám na bránu, ale neuspěl. Pak Hrubý využil penaltu za faul na Sádeckého a za čtyři minuty hosté také po faulu ze stejné výhody vyrovnali, jenže krátce nato unikl obraně Sádecký a dal na 2:1. Domácímu Matějkovi se poté podařilo vyškolit gólmana přímo z rohu, a tím uklidnil své řady. Hosté ještě začali dýchat po přestávce, když využili chyby domácí obrany a snížili. Hodkovičtí si ale druhou jarní výhru nenechali vzít a Matějka dorážkou dal svůj druhý gól. Domácí celek na tom byl v závěru fyzicky lépe, ale z několika příležitostí již žádnou neproměnil. Mimoň kvůli porážce klesla na předposlení místo. Branky: 42. a 64. Matějka, 31. Hrubý z pen., 36. Sádecký - 35. Zdražil, 52. Netolický. Rozhodčí: Linhart ml., ŽK: 3:3.