Vratislavice - Mimoň
1:1 (1:0)

Hrálo se za mírné převahy domácích, kteří hned v 5. minutě skórovali Drbohlavem po přihrávce Leitnera. Hosté ohrozili domácího brankáře až po půl hodině hry krásnou bombou. Ve 31. dal domácí Bím z otočky gól, ale pískal se ofsajd. Hosté v 58. stříleli nebezpečně na branku, ale statečně zakročil J. Rampáček. Za tři minuty již nestačil na hlavičku po trestném kopu. Dvacet minut před koncem byl vyloučen Belas a hned nato J. Rampáček chytil hostům gólovku. Přesto domácí i v deseti vyvinuli tlak, který úspěšně drobil rozhodčí svým úzkostlivým pískáním.
Branky: 5. Drbohlav - 61. Kubáň. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 4:3, ČK: 71. Belas (Vratislavice). Diváků: 99.

Krajský přebor – 24. kolo: Sedmihorky-VTJ Ještěd 0:3, Skalice-Ž. Brod A 0:1, Pěnčín-Český Dub 3:5, Semily-Česká Lípa 1:1, Vratislavice-Mimoň 1:1, Hrádek-Desná 3:2, Višňová-Hejnice 0:1.

1. Česká Lípa  24 18 4  2 54:15 58
2. Český Dub  24 15 4  5 67:26 49
3. VTJ Ještěd  24 13 2  9 45:33 41
4. Hejnice  24 12 4  8 51:49 40
5. Desná  24 11 3 10 48:47 36
6. Vratislavice  24  9 7  8 37:37 34
7. Semily  24 10 3 11 43:40 33
8. Višňová  24 10 3 11 45:50 33