Most B – Arsenal Č. Lípa 0:1 (0:0)

Úvod utkání naznačil, že se střetla dvě mužstva z popředí tabulky. Domácí se snažili o nátlakovou hru a hosté zodpovědnou obranou jim sekundovali. Hrál se rychlý a bojovný fotbal, který se musel divákům líbit. První šanci si vytvořili domácí v 8. minutě, kdy z osmnácti metrů vystřelil Boutasgount, jenže českolipský gólman byl na místě. Poté se netrefil Štálík, když po Holečkově centru poslal míč hlavou nad branku.

Ve 23. minutě zmařil svoji šanci domácí Trup, když poslal míč nad branku z bezprostřední blízkosti po centru Horského. O deset minut později mohl skórovat Věchet, který prošel před domácího gólmana, který si z jeho slabou střelou poradil. Lípa hrála trpělivě a čekala na chybu domácích, ta přišla až v druhém poločase. Nejprve zahrozili domácí z trestného kopu z 20. metrů, kdy se přestřelením zdi snažil v brance hostí překvapit Meiera Horský, nepovedlo se. O sedm minut později se nevedlo i Fleišmanovi. Po hodině hry se sice domácím podařilo překonat dobře chytajícího gólmana Meiera, jenže v cestě Rollingerově střele stála tyč českolipské svatyně.

Českolipští fotbalisté se svojí trpělivou hrou se nakonec dočkali vítězného gólu. V 61. minutě Vojta Brož vybojoval míč a poslal ho před branku, kde našel volného Věcheta, který přihrál zpět na Holečka, který sám před brankou poslal míč za záda gólmana Pokorného – 0:1. Domácí se ve zbytku utkání snažili o srovnání, ale hráči Arsenalu hráli bez chyby a vedení si udrželi až do konce.

Branka: 61. Holeček, rozhodčí Klátil, ŽK 4:3, 120 diváků.
Sestava: Meier - Novotný, Silný, Štálík, Šafář - Finklár, Podolský, Brož, Půlpán (75. Demčenko) - Věchet (90. Šimáček), Holeček (81. Hladík).

Trenér Pavel Hradiský: „Je to důležité vítězství. Po týdenním tréninkovém cyklu, kdy jsme se připravovali na toto utkání, jsem cítil, že kluci jsou nabuzeni, i když to nebylo fotbalové. Bylo to těžké utkání, domácí mají kvalitní mladé mužstvo se zkušenostmi řady hráčů z dorostenecké ligy a po doplnění hráči z áčka. Nasazením jsme se přizpůsobili, měli jsme jednu dvě šance, jednu jsme proměnili, jen škoda, že jsme nekonec vítězství nepotvrdili ještě jedním gólem. Most nás v závěru druhého poločasu zatlačil, měli tam jednu tyčku, takže s vítězstvím jsme hodně spokojeni.“