Nový Bor – FK Cvikov
2:0 (0:0)

Domácí začínali se sestavou hráčů, kteří v minulém zápasu toho moc neodehráli. Snažili se kombinovat, ale hra dopředu jim moc nešla. Za první poločas neměl hostující brankář Machačný skoro žádnou práci. To se ale nedá říct o domácím brankáři. Blumentritt několikrát musel předvést výborný zákrok. Zejména při střele Brenna vytěsnil míč nad břevno s velkou námahou.Ve 38. minutě pomohla domácím konstrukce branky před pohromou.

Také úvod druhého poločasu nenaznačoval velkou herní změnu, ale příchod zkušených hráčů Kubeše, Opočenského, Soukupa i Novotného hodně změnil. Hra nabrala na rychlosti a na hostujícího brankáře se hrnuly častější útoky zejména po křídlech. V 65. minutě to šlo ráz na ráz a centr Kubeše před branku proměnil v gól Stromecký. V 67. minutě přišla opět rychlá akce začínající u mladého Hrušky přes Opočenského, kterou zakončil Novotný na 2:0! Také hosté se snažili, ale bylo vidět, že jim chybí rozehranost. V samotném závěru ještě mohl zvýšit Hanoušek, ale nepřálo mu štěstí.
Je to první vítězství v přípravě, ale spokojenost trenérů vidět nebyla a dál budou tvrdost přípravy zvyšovat.

Sestava: Blumentritt (Demke) - Volf, Flek, Šturma, Hruška, Kudláček, Šesták, Jeřábek, Satrapa, Hanoušek, Opočenský, Kubeš.
V neděli 20. července v 10.30 hodin hostí Novoborští na domácím hřišti celek FKP Turnov, účastníka divizní skupiny C.