Když přijde nový útočník do týmu, chce se samozřejmě uvést hned v prvním zápase před domácím publikem gólem. Jaroslavu Jordákovi, který bude v Novém Boru hostovat do konce podzimní sezony, se povedlo vstřelit hned čtyři branky! „Je to můj osobní střelecký rekord v dospělých.“ Přes Slaný, Kladno a Karlovy Vary se dostal až do ligové Příbrami. „Tam se mi to moc nepovedlo, protože jsem měl problémy se zády a po roce jsem se vrátil na Kladno, no a teď už čtvrtým rokem jsem začal ve Varnsdorfu.“

Nový Bor – Jirny 8:1 (2:1)

Jeho střelecký koncert přišel ve druhém poločase, kdy během deseti minut vstřelil hattrick. Čtvrtý gól přidal deset minut před koncem. Po prvním poločase to nevypadalo, že Jirny odjedou s debaklem, jenže ve druhém poločase fyzicky odpadly a musely si občas pomáhat nedovolenými zákroky, o čemž svědčí i dvě nařízené penalty proti nim.

První gól domácích padl ve 20. minutě, když si Šulcovu střelu srazil do brány hostující hráč – 1:0. Jenže hosté vyrovnali už za čtyři minuty, když Szabo hodně podcenil jejich přímý kop – 1:1. Jirny začaly mít převahu, jenže paradoxně to byli novoborští, kdo vstřelili gól. Velkou zásluhu na tom má Kubeš, jehož hezkou akci zakončil Zelinger – 2:1. Do dobrých šancí se ještě dostali Jordák a Opočenský a také Szabo předvedl jeden velmi dobrý zákrok. To, co předvedli novoborští hráči ve druhém poločase, to místní diváci už dlouho nezažili.V 51. minutě předvedl samostatnou akci Jordák, přihrál Pszykovi, který se nemýlil – 3:1. O tři minuty později opět předvedla varnsdorfská posila pěknou akci, tentokrát už samostatně zakončenou – 4:1. Mezi 62. a 64. minutou přišli na řadu dvě odpískané penalty, obě proměněné, kým jiným, než Jordákem – 6:1.

Ze vstřeleného gólu bez přispění obránce se mohl nakonec radovat i Šulc v 68. minutě. Jak už bylo řečeno, Jordák vstřelil svůj poslední gól v 80. minutě – 8:1. A to ještě čtyři minuty nato málem vstřelil i gól pátý. V dobré šanci se také netrefil i Baťka.

Branky: 54., 62. (pen), 64. (pen), 80. Jordák, 32., Zelinger, 51. Pszyk, 68. Šulc, 20. vlastní – 24. Jindráček. Rozhodčí: Hock. Žl. k.: 2:5. Diváci: 150. Nový Bor: Szabo – Benc (76. Baťka), Jeřábek (58. Novák), Stehlík, Vávra – Šulc, Pszyk, Opočenský, Kubeš – Zelinger (72. Pácha), Jordák. Trenéři Jiří Štěpánek a František Kubáň.