Hosté vstoupili do zápasu lépe a už v 10. minutě po přihrávce Šandy se volný Třešňák nemýlil a vstřelil první gól zápasu. O osm minut později už to bylo 0:2, když se po centru Vomáčky z pravé strany trefil přesně hlavou Stejskal.

Ve 20. minutě musel gólman Marek vytěsnit nebezpečnou střelu mimo své tyče. Útok střídal útok, ale bez gólového efektu. Až ve 44. minutě získal míč Kořínek, přihrál Šandovi, ten patičkou narazil zpátky Kořínkovi, který vstřelil domácím třetí branku. Do druhé půle nastoupili hosté s jasným cílem neumožnit domácím zvrátit náskok, který si vytvořili v první půli. Přesto se domácím podařilo snížit v 71. minutě po chybě novoborské obrany na 1:3.O pět minut na to se výsledek přepisoval znovu, když po střele Vavříka dorážel Třešňák na 1:4. Poslední gól přišel v 90. minutě a hosté jím pečetili své vysoké vítězství. Autorem gólu byl Šanda, když zužitkoval přihrávku Vomáčky ml.

„Musím klukům poděkovat za předvedený výkon v tomto utkání, ale i za výkony v celé první části KP, která pro nás nebyla lehká, zejména po těch všech zraněních našich hráčů, které citelně oslabilo celé mužstvo,“ říká trenér Jiří Suchopárek.

Sestava: Marek - Šlajs, Holeščák, Kořínek, Kouřil – Dvorský (70. Vomáčka Pavel),Vomáčka Adam, Stejskal, Lebruška (45. Vavřík) - Třešňák, Šanda. Trenér Jiří Suchopárek. Asistenti Václav Janata a Vladimír Ducháč. Vedoucí: Jiří Šlajs.