FKP Turnov – Nový Bor
1:0 (1:0)

Úvod zápasu patřil domácím, kteří se snažili plnit přání domácích trenérů dát první gól. Hosté se naopak z posledních zkušeností zaměřili na dokonalé bránění už od půlící čáry. Tento úkol se jim poměrně dobře dařil a nepustili Turnov na dostřel ke své brance. Domácí z toho všeho vytěžili jen několik rohových kopů. Na hostující straně se pomalu ukazovala sehranost zejména mezi hráči, kteří v Novém Boru hostují z Varnsdorfu, a Kubešem. V 16. minutě se o tom přesvědčili domácí, když Kubeš se Stehlíkem pronikli až do šestnáctky, ale zakončení nevyšlo. Ve 20. minutě domácí dvakrát zahrávali rohový kop, ale Novoborští vždy odpovědně bránili. Pak to Turnov zkoušel nakopávat na novoborskou polovinu, ale narážel na ofsajd–systém. Ve 37. minutě napřáhl k střele Kubeš, ale míč šel nad branku. Za minutu domácí získali výhodu trestného kopu a po něm padl jediný gól zápasu. A to ještě tak, že si domácí hráč pomohl faulem, když stáhl Stehlíka a skóroval.

Ve druhém poločase sestava N. Boru doznala několika změn. Pszyk se posunul do středu zálohy a pak ještě přišel do útoku Pavlov. Postupem času se hosté rozehráli k velice dobrému výkonu a stále dotírali na domácí obranu. Zejména Pavlov svedl několik dobrých soubojů a připravil tím i šance k vyrovnání. V některých případech k tomu chybělo trochu štěstí. V posledních minutách zápasu si Novoborští vytvořili až drtivý tlak, domácí jen stěží jednobrankový náskok bránili a předně hlavní rozhodčí zápas ukončil o několik minut dřív, čímž hostům vzal šanci na docela zaslouženou remízu.

Zítra dopoledne od 10.15 hodin nastoupí svěřenci trenérů Františka Kubáně a Jiřího Štěpánka na hřišti v Doubravce proti rezervě Teplic.
Sestava Nového Boru: Szabo, Stromecký, Stehlík, Pszyk, Baťka, Kubeš, Novák, Opočenský, Novotný, Šesták, Zelinger, Benc, Pavlov. Trenér Fr. Kubáň.