„Na klucích je jednoznačně vidět, že mají zájem na sobě dále pracovat a maximálně se věnovat tréninku,“ reagoval trenér Doks Milan Bubla na fakt, že na první trénink přišlo 19 hráčů!
Doksy začaly přípravu v sobotu 12. července a do začátku sezony (16.8.) mají kromě tréninku v plánu i několik přípravných zápasů. Jistými soupeři jsou dospělé týmy Junioru Děčín, Kosmonos a Šluknova a dorostenecká družstva Junior Děčín a Viktoria Žižkov.
„Jsem maximálně spokojen s prostředím a atmosférou v Doksech,“ říká Milan Bubla, který povede tým jako nováčka v I.A třídě.
„Chtěl bych tímto poděkovat všem, co se okolo dokského fotbalu pohybují. Pánům Jurčíkovi, Kapounovi, Horčíkovi, Folprechtovi, Vaňátkovi a Pavlíkovi.“

Jablonné začíná dnes

Nováček I.B třídy z Jablonného v Podještědí dnes startuje přípravu na novou sezonu. Kvůli nabírání fyzické kondice se hráči hned chystají k třídennímu soustředění, které se uskuteční u Krásné Lípy.
Po návratu je už v sobotu od 17. hodin čeká první přípravné utkání. Soupeřem jim bude jejich dorost. V dalších zápasech je prověří Český Dub (21. 7.) a Bukovany (9. 8.).
Jak nás informoval trenér Jaromír Hetver, rádi by získali 2 až 3 hráče pro posílení defenzívy.