Kunratice B – Jablonné B 6:1 (4:0). Hosté dorazili pouze v deseti a bylo to znát. Svůj 150. gól v dresu Dynama vstřelil nestárnoucí Ruda „Bobeš“ Bobelák. Branky: Andrle, Kadlec, Ježek P., Turták, Žucha P., Bobelák. Rozhodčí Mengr.
Dubnice B – Ralsko 9:1 (6:1). Domácí béčko si doma proti Ralsku otevřelo střelnici, kdy se o poločasový výsledek postarali dva dorostenci. Branky: Dobrovolný 3, Strašík, Škopek 2, Komárek, Říha – Lundák. Výborně řídil rozhodčí Klimt.
Vel. Valtínov B – Pertoltice 4:0 (2:0). Branky: Kudláček 2, Novotný, Koška. Rozhodčí German st.
Sloup – Hor. Libchava 3:0 (2:0). Sloup si zajistil druhé místo tabulky. Branky: vlastní, Žák (PK), Lidmila. Rozhodčí Zlatník.
Noviny – Svor 2:0 (2:0). Výsledek se zrodil již v prvním poločase, když Noviny hosty k ničemu nepustily, stejně jako po přestávce. Branky: Štefan, Istomín. Rozhodčí: Otčenášek. Diváků 50.
Bukovany B – Cvikov B 0:0.