Nový Oldřichov – Lomnice
5:2 (2:1)

Lomničtí vkročili do utkání slibně, ale postupně odpadli a domácí trestali hrubky, kterých hosté vytvářeli na několik zápasů. Nejprve se trefil hlavou Satrapa a ve 25. minutě tentýž hráč skóroval z penalty za hraní rukou hostujícího Lásky. Ve 45. minutě akci Láska – Medlík zakončoval Aster přesnou střelou k tyči a vrátil hosty znovu do utkání.
Jenže po přestávce se domácí dostali až do čtyřbrankového vedení. V 54. minutě mladičký Bouška namazal střídajícímu T. Píchovi, který takovou možností nepohrdl – 3:1. V 76. minutě T. Pícha za přihlížení Lomničáků po rozehraném trestném kopu zvýšil na 4:1. Vzápětí byl po druhé žluté kartě během minuty vyloučen M. Drábek. V 83. minutě brankář Kos nejprve vyběhnutím do pole zlikvidoval dlouhou přihrávku soupeře, vzápětí však zkolaboval při rozehrání míče, a Bílý se trefil do opuštěné brány na 5:1. Hosté snížili tři minuty před koncem Medlíkem – 5:2.
Branky: 20. a 25. Satrapa (druhá z pen.), 54. a 76. T. Pícha, 83. Bílý – 45. Aster, 87. Medlík. Rozhodčí: Král, ŽK: 5:4, ČK: 0:1 (76.Drábek Mich.). Diváků: 60.