Závěrečné kolo II. třídy okresního fotbalového přeboru definitivně rozhodlo o tom, kdo se stane od nového soutěžního ročníku účastníkem I. B třídy. Bude jím Tatran Jablonné, který zdolal Kamenici 1:0, a protože Jestřebí nezvládlo duel s Dolní Libchavou, skončilo s tříbodovou ztrátou na druhém místě.

Jablonné – Kamenice 1:0 (0:0)
Kamenice urputně bránila, často i v deseti, a spoléhala na brejky. Jablonné se neustále tlačilo vpřed a doufalo, že se mu podaří nakonec vstřelit aspoň jednu branku. Nakonec se to podařilo Hetverovi, který hlavou vstřelil vítězný gól. Další mohl vsítit i Ptáček, který nádhernou střelou trefil spojnici horního růžku branky. A tak po výborném výkonu obou brankářů byl konečný výsledek 1:0. Branka: Hetver.

Stružnice – Holany 9:0 (4:0)
Hosté přijeli do Jezvé jen s devíti hráči a na lepší výsledek neměli. „Musím ale Holanům poděkovat, že na zápas vůbec jeli a že ho důstojně dohráli až do konce,“ řekl jeden z domácích funkcionářů. Branky: Merenus L. 3, Merenus O. 2, Holub 2, Šámal D., Halgaš. Rozhodčí Jánský.

Brniště – Dubá 0:5 (0:2)
Domácí nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy, což se projevilo. Na konci první čtvrthodiny přišla rychlá akce hostů a Hejna trefil levou šibenici – 0:1. Po třech minutách zvýšil Mydlář z penalty na 0:2. Do konce poločasu se domácí snažili, ale chyběl jim útok. Od 50. do 58. minuty dali hosté tři branky a bylo po zápase. Branky: Mydlář 2 (1 z PK), Wagenknecht 2, Hejna. Rozhodčí Janovský. ČK 1:0 (81. Rychnovský ml.). Diváků 60.

Žandov – Skalice B 0:0
Hrál se poklidný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Žandov měl největší šanci v 70. minutě, kdy P. Heřmánek postupoval sám na brankáře, ale branku netrefil. Rozhodčí Mengr.

Jestřebí – D. Libchava 0:3 (0:2)
Domácí bez svých opor na dobře hrající hosty nestačili. Podobnější referát z tohoto utkání přineseme zítra. Branky: Beitl, Šiner, Durdil. ČK 1:1 (Barvíř – Durdil). Rozhodčí Pluhař.

Kravaře – V. Valtinov 3:1 (2:1)
Branky: Nešleha 3.

K. Šenov – Hor. Police 0:0
Vyrovnaný a pohodový zápas skončil bez gólů. Rozhodčí Bitala.