V důležitém utkání nestačili svěřenci odcházejícího kouče Jiřího Jelínka na Habartice, čímž definitivně rozhodli, že opouštějí I. B třídu.
Habartice - Dubice 5:1 (2:1)
Hosté nastoupili bez Tesaře, Horňáka a Kaliny se čtyřmi dorostenci v základu, ale šance rodily na obou stranách. Dubice dokonce dvě minuty před poločasem vyrovnala, ale domácím se podařilo druhou trefou Richtra jít znovu do vedení, které již nepustili. Soupeř se snažil, hrál útočně a Habartice vyčkávaly. Hosté byli sice v poli lepší, přesto Habartičtí v úplném konci přidali další dva góly a poslali Dubici do okresního přeboru.
Branky: 25., 45. a 90. Richtr, 53. Kyncl, 87. P. Čumpl - 43. Bečka. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:4, 100 diváků.
Dubice: Hruška – Byrtek, Ráliš, Škach, Zahrádka - Kulha, Suněk, Proch, Kadlec - Gorol, Bečka.

Heřmanice v derniéře padly

Před závěrečným duelem domácího Sokola se zachraňujícími se Hodkovicemi obdržel kouč Rudolf Věchet od hráčů a funkcionářů krásný dárkový koš na rozloučenou. „Udělali mi tím radost, a proto jsem věřil, že se po posledním utkání pod mým vedením budeme radovat z vítězství a sezonu zakončíme důstojně. Bohužel přístup některých hráčů byl pro mě zklamáním,“ přiznal trenér Věchet.
Heřmanice - Hodkovice 2:5 (2:2)
Zápas se hrál v režii hostů, kteří však v I. půli kvůli chybám brankáře neudrželi dvoubrankový náskok. V 61. minutě fauloval domácí gólman Šimánek a druhou penaltu Hodkovic proměnil Hrubý – 2:3. Hosté pak definitivně rozhodli po hlavičce Koška a dorážce Pavlíka v samém závěru – 2:5.
„Tato porážka je vlastně vizitkou současné situace zdejšího klubu. Já odcházím, proto mohu jen popřát heřmanickému fotbalu lepší časy,“ uzavřel Rudolf Věchet.
Branky: 35. Svatoš, 45. Kowalik - 29. a 62. Hrubý (obě z pen.), 18. Hejl, 83. Košek, 89. Pavlík. Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 2:2, 50 diváků. Heřmanice: Šimánek – Pavlas (75. Škváro), Cereňuk, Varga, Kotek – Černý (23. Svatoš), Kašpar, Augusta, Frolík (60. Hájek) – Hemmer, Kowalik.