Rakovník – Nový Bor 1:2 (0:1)

Začátek zápasu patřil domácím, ale postupně se hra vyrovnávala a hosté se dostávali do šancí, jako např. Benc či Mach, ale jejich střely zatím nebyly přesné. To se změnilo v 16. minutě, kdy Opočenský křižným centrem na pravou stranu našel rozběhnutého Kubeše. Ten nechal za zády domácího obránce a od rohového praporku poslal další centrovaný míč do vápna na nabíhajícího Macha, který pohotovou střelou rozvlnil síť za zády domácího brankáře - 0:1.
Ve 23.minutě mohlo být vyrovnáno, když se domácí útočník dostal s míčem do středu hostujícího vápna, jenže jeho střelu zlikvidoval Szabo. Ve 25. minutě mohl Nový Bor vedení potvrdit další brankou po podobné akci jako u prvního gólu, ale nestalo se tak.

Ve 30. minutě tu byla opět šance hostí, jmenovitě Macha, ale brankář s námahou jeho střelu chytil. Stejně tak se vyznamenal při trestném kopu. I Szabo musel na druhé straně zasahovat.
Druhý poločas začali domácí snahou o vyrovnání a Szabo musel opět několikrát zasahovat. Byly to však naopak hosté, kdo přidal další gól. V 51. minutě Mach zprostředka hřiště poslal přihrávku na rozběhnutého Kubeše, který proběhl podél lajny až na úroveň vápna a poslal centr před branku, kde se prosadil Osumanu - 0:2.

Hra hostí se hodně zklidnila, ale domácí se ještě nevzdávali a po prostřídání hráčů zvýšili úsilí o změnu skóre a to se jim podařilo v 63. minutě. Domácí Majer napřáhl ke střele asi z 20 metrů a míč z jeho kopačky skončil v rohu novoborské branky 1:2.
V 70. minutě vyráží prudkou střelu Szabo a opakovaná střela končí vedle jeho branky. V 73. minutě Mach z trestného kopu míří jen těsně vedle domácí branky. Novoborští hráči se v posledních minutách více zaměřují na to neudělat chybu vzadu a to se daří. „Všichni hráči podali výborný výkon, ač by se na naší hře samozřejmě mohly najít nějaké chyby. Tohle vítězství je tou nejlepší pozvánkou na příští divizní zápas, kdy v sobotu hostíme Viktorii Jirny,“ říká sekretář klubu Jiří Obrovský.

Sestava: Szabo, Benc (Zelinger), Jeřábek, Stehlík, Vávra, Kubeš, Opočenský Novák), Pszyk, Šulc, Mach, Osumanu (Šesták). Trenéři František Kubáň a Jiří Štěpánek.