Normální hrací doba semifinálového utkání Poháru českolipského Deníku mezi domácími Doksy B a Jestřebím vítěze neurčila. Utkání skončilo remízou 1:1 a o postupu do finále musely rozhodnout až pokutové kopy. V nich byl nakonec úspěšnější lídr II. třídy okresního přeboru. Jestřebí proměnilo dvě ze čtyř střel, zatímco Doksy pálily jednou do tyče a nad břevno.

Doksy B – Jestřebí
1:1 (1:1, na penalty 2:4)

Zápas nenabízel příliš pohlednou podívanou. Byl totiž protknut velkým množstvím nepřesností, které kouskovaly hru a neumožňovaly žádnému z týmů kombinačně snadno přecházet do útoku. Jestřebí se s tím snažilo vypořádat střelami z dálky, které však zpočátku neměly nárok na překvapení brankáře Prskavce. Až dalekonosná rána Šafránka si našla ve 13. minutě svůj cíl. Střela z 20 metrů mířila k levé tyči a Prskavec se po ní jen marně natahoval – 0:1. Doksy se problémy s postupným přechodem do útoku rozhodly řešit centrovanými míči za obranu hostů. A to se jim také skvěle dařilo. „Počítali jsme s tím, že budeme pod tlakem, takže jsme chtěli hrát vyloženě na brejky,“ upřesnil taktický záměr trenér domácích Pavel Hloušek. „Bohužel jsme je ale neproměňovali,“ dodal.
Dokští útočníci s ideálními přihrávkami nenakládali efektivně. Jen málo takto založených útoků končilo bezprostředním ohrožením branky hostů. Většinou následovala zpětná přihrávka do pokutového území, kde míč odkopávali obránci nebo nepřesně mířila záloha domácích. Vyrovnání přišlo po rohovém kopu ve 27. minutě. Na centr kapitána Břečky si nejvýše naskočil Vl. Líbal a přehlavičkoval obranu Jestřebí. Domácí mohli o 10 minut později jít do vedení. Salač dostal po levé straně opět ideální pas za obranu, odcentroval přesně na hlavu Miartuše, ale ten netrefil odkrytou bránu.
Po přestávce bylo na hráčích patrné, že se příliš do útoku hnát nebudou. Chyběl jim pohyb bez balónu a evidentně i chuť po vítězství. Také v řadách diváků se ozývalo přání vidět penalty. Z klidného slunečného posezení je vyrušila snad jen vyložená šance Marečka, kterého našla zcela volného v malém vápně nahrávka hbitého Jurčíka. Mareček ale zakopl míč trestuhodně mimo tři tyče. Neproměnění tutovky stálo Doksy nakonec postup do finále. V penaltovém rozstřelu se jim totiž podařilo skórovat pouze dvakrát (Břečka a Srb), zatímco soupeři čtyřikrát (Pekárek, Wágner, Trnečka, Švec) a mohl slavit postup do finále.
Branky: 27. Líbal - 13. Šafránek. Rozhodčí Pluhař. Diváků 80.

Pohárové ohlasy:

Pavel Hloušek (Doksy B): „Bylo to o šancích a ty jsme my neproměňovali. Turnaj jsme brali jako přípravu, ale když už jsme se dostali až do semifinále, tak jsme samozřejmě chtěli vyhrát.“
Pavel Kolář (Jestřebí): „V celkem vyrovnaném zápase měly vyložené šance spíše Doksy, ale dvě tutovky zahodily. S hrou našeho mužstva spokojený určitě nejsem. Bez zraněného Picka to prostě nejde. A nejde nám to bez něj ani v mistrákách.“